خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش خام سفید 700 شانه

فرش خام سفید 700 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش خام سفید 700 شانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
تعداد رنگ :
0
جنس نخ خاب :
آکریلیک
عرض سفارشی قابل ارائه :
از A4 تا عرض 4 متر
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
0 تومان 
 

پخش عمده فرش خام سفید برای چاپ

نوع رنگ در فرش های ماشینی بسیار مهم است و هر چه فرش های ماشینی دارای تنوع رنگ زیادی شوند، فرشی زیبا تر و همچنین جزء فرش های پر فروش  می شوند. در بافت فرش های 700 شانه ماشینی، فرش 1000 شانه ماشینی، فرش 1200 شانه ماشینی و فرش 1500 شانه ماشینی از بیشترین تعداد رنگی که توانسته اند استفاده کنند 14رنگ می باشد. اما فرش های چاپی یا فرش های خام به این دلیل تولید شده اند که بتوان بیش از صد ها طیف رنگی را در بافت فرش به کار برد. فرش خام دارای زمینه ای سفید و خام می باشد که در دو نوع فرش خام آکریلیک و فرش خام پلی استر بافته می شوند اما در فروشگاه فرش واگره، فرش های خام را با نخ پلی استر تولید می کنند تا فرش از کیفیت بالایی برخوردار باشد، ولی اگر خود مشتری فرش خام بافته شده با نخ آکریلیک بخواهد باید به صورت سفارشی، سفارش دهد تا تولید کنند. فرش خام آکریلیک، قیمتی بالاتر نسبت به فرش خام بافته شده با نخ پلی استر دارد که انتخاب نوع فرش خام وابسته به سلیقه خود مشتریان می باشد.

پخش عمده فرش خام سفید برای چاپ در فروشگاه فرش واگره انجام می شود که با خرید عمده فرش های ماشینی و فرش خام می توانید با قیمتی مناسب تر خرید خود را انجام دهید و با خرید های بالای پنج میلیون تومان ارسال فرش خام و انواع فرش های ماشینی به صورت رایگان تا باربری شهر مقصد صورت می گیرد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش خام برای چاپ

فرش های 700 شانه از دسته تراکم هایی هستند که در بین فرش های ماشینی بسیار پر فروش می باشند و همچنین از کیفیت بالایی برخوردار هستند. تابلو فرش های سابلیمیشن همان فرش های خام هستند که در بافت فرش سابلیمیشن طرح را به اندازه یک میلی متر بر روی سطح فرش سفید چاپ می کنند اما برای فرش های کلاریس، چاپ طرح بر روی تابلو فرش به گونه ای می باشد که تا نخ و تار و پود فرش را هم مشاهده می کنید که رنگ تزریق شده است. قیمت فرش خام برای چاپ ارزان می باشد و آن چنان قیمت زیادی ندارد و بیشتر فرش های خام به صورت عمده به فروش می رسند و به سراسر جهان نیز صادر می شوند.

برگشت به بالا