خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان

فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1500 شانه
تراکم :
4500
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
2250000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
4500
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
moh150004
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,600,000 تومان 
 

از نمونه های مشابه با فرش افشان ترنج دار که قابلیت استفاده در هر سبک دکوراتیوی را دارا می باشد می توان فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان معرفی نمود که با رنگ بندی های فرش اطلسی، کرم، متالیک و فرش نقره ایی روانه بازار می گردد. این طرح فرش که با تراکم 4500 و تعداد 8 رنگ واقعی با دستگاه فرش بافی HCIX2 از محصولات شرکت وندویل بلژیک بافت می شود را می توانید با کیفیت ممتاز از فروشگاه واگره فرش خریداری نمایید.
در باب کیفیت این نمونه از محصولات می توان به جنس نخ خاب آکریلیک هیت ست شده که دارای مقاومت و عدم پرزدهی می باشد و از مرغوبت ترین نوع نخ خاب به شمار می رود به همراه الیاف هایبالک اشاره داشت که برای برجسته سازی فرش استفاده می شود. استفاده از نخ پود پنبه نیز به سبب ایجاد لطافت و نرمی فرش را می توان از دیگر جنس نخ بافت فرش بیان نمود که در کنار یک دیگر یک فرش با کیفیت را به خریداران ارائه می دهد.
در باب خرید این فرش ماشینی با این ویژگی ها لیست قیمت فرش 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان زمینه اطلسی کاشان که از رنگ بندی های پر استقبال می باشد مطرح می گردد که می توانید از فروشگاه واگره فرش آن را بررسی نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

لیست قیمت فرش 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان زمینه اطلسی کاشان
فروشگاه واگره فرش از فروشگاه های تولیدی شهر فرش کاشان به شمار می رود که بدون حضور واسطه و دلالان به عرضه فرش با قیمت کارخانه با کیفیت بالا به خریداران می پردازد و ضمانت کیفیت و حتی تضمین قیمت نیز در این فروشگاه برای جلب رضایت و اعتماد خریداران در نظر گرفته شده است . پس به راحتی از فروشگاه واگره فرش می توانید به بررسی لیست قیمت فرش 1500 شانه گل برجسته طرح باغ جان زمینه اطلسی کاشان بپردازید.

برگشت به بالا