خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح شاداب

فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح شاداب
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح شاداب فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح شاداب فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح شاداب فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح شاداب

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1500 شانه
تراکم :
4500
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
2250000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
4500
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
moh150002
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,600,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح شاداب

فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح شاداب دارای رنگ زمینه ای زغالی و نقش و نگاری بسیار شلوغ و کوچک می باشد. رنگ های فرش 1500 شانه ی طرح شاداب، با ترکیب زیبا و هنرمندانه در کنارهم باعث شده است تا نقش و نگار این فرش ماشینی را زیباتر کند و بسیاری از افراد طرفدار فرش ماشینی طرح شاداب بشوند. فرش ماشینی طرح شاداب با تراکم 4500 در بافت باعث شده تا جلوه ی بسیار زیبا و خاصی را به فرش ماشینی هدیه کند. ظاهر فرش گل برجسته زغالی به دلیل استفاده از نقش و نگار شلوغ و رح بسیار زیبا باعث شده تا بسیاری از افرادی که خانه ای ساده دارند، با انتخاب فرش ماشینی طرح شاداب، رنگ و رویی را به خانه اشان بدهند. فرش ماشینی گل برجسته ی زغالی طرح شاداب جز زیباترین و بهترین فرش های ماشینی شناخته شده و طیف رنگی بسیار زیبای آن جلوه ی فرش ماشینی را خاص تر از همیشه کرده است.

اگر طرفدار فرش گل برجسته زغالی شده اید، می توانید طرح پرفروش فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح شاداب را به صورت غیر حضوری در سایت رسمی واگره فرش خرید کنیدو فرش ماشینی گل برجسته را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت درب منزل تحویل بگیرید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

مزایای فرش ماشینی گل برجسته

فرش های ماشینی گل برجسته اکثرا انتخاب کسانی می باشد که خاص پسند هستند و زیبایی فرش ماشینی برایشان در اولویت می باشد. فرش های ماشینی گل برجسته از به روز ترین تکنولوژی در بافت استفاده می شود، به این دلیل فرش های 1500 شانه گل برجسته از ظاهری فوق العاده برخوردارند. همچنین به دلیل استفاده از تراکم بالا در بافت فرش ماشینی باعث شده که زیبایی فرش ماشینی گل برجسته طرح شاداب را دوچندان کند.

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی گل برجسته طرح شاداب

چرا باید فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح شاداب را از سایت واگره فرش خریداری کنیم؟ در پاسخ به سوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است، می توان گفت یکی از مهم ترین دلایل خرید از سایت واگره به دلیل قیمت فرش ماشینی گل برجسته در مقایسه با فروشگاه های حضوری می باشد. سایت واگره فرش به دلیل عرضه فرش ماشینی به قیمت کارخانه توانسته بسیاری از افراد را طرفدار سایت خود کند و خریداران بسیاری داشته باشد. همچنین فروشگاه آنلاین واگره با ضمانت و گارانتی فرش را به شما تحویل می دهد تا شما از کیفیت فرش ماشینی نیز مطمئن شوید.

برگشت به بالا