خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1500 شانه گلبرجسته طرح ازمیر

فرش ماشینی 1500 شانه گلبرجسته طرح ازمیر
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1500 شانه گلبرجسته طرح ازمیر فرش ماشینی 1500 شانه گلبرجسته طرح ازمیر فرش ماشینی 1500 شانه گلبرجسته طرح ازمیر فرش ماشینی 1500 شانه گلبرجسته طرح ازمیر فرش ماشینی 1500 شانه گلبرجسته طرح ازمیر

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1500 شانه
تراکم :
4500
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
2250000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
4500
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
moh150006
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,600,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1500 شانه گلبرجسته طرح ازمیر

از ویژگی های منحصر به فرد یک قالی ماشینی خوب در درجه اول نوع دستگاه بافت فرش ماشینی را می توان نام برد که در بافت فرش تاثیر بسیار زیادی دارد. بعد از آن چیزی که اصلا مشتریان به آن در هنگام خرید فرش ماشینی توجه نمی کنند این است که ریشه ها به صورت دقیق و با فاصله درست از هم قرار نگرفته اند که این بستگی به تنظیمات دستگاه بافت فرش ماشینی دارد که هنگام خرید فرش ماشینی درجه یک باید به آن توجه کنید.

انتخاب درست طرح و نقشه و نداشتن درجه خوردگی در فرش ماشینی که تشخیص درجه خوردگی فرش ها، کار آسانی نیست و باید از یک فرد کارشناس برای درجه یک بودن و یا درجه دو بودن فرش ماشینی مشاوره بگیرد اما اگر فروشنده راستگو باشد تمامی ایراداتی که ممکن است در فرش وجود داشته باشد را به شما از قبل می گوید. فروشگاه فرش واگره کاشان، بهترین فرش های ماشینی را به صورت مستقیم و اینترنتی بدون واسطه به فروش می رساند و در صورت نداشتن رضایت از فرش ارسال شده می توانید فرش را مرجوع کرده و مجدد فرش ماشینی منتخب را دریافت کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید انواع فرش ماشینی 1500 شانه جدید

فرش طرح ازمیر با توجه به زمینه زیبا و جذابی که دارد دارای لچک و ترنج نمی باشد و سطح فرش ماشینی ازمیر با گل و بوته های ریز و درشت پر شده است. فرش 1500 شانه گلبرجسته طرح ازمیر دارای رنگ زمینه هایی اعم از فرش 1500 شانه گلبرجسته دودی و فرش 1500 شانه گلبرجسته ذغالی می باشد که نوع بافت و نقشه این فرش ماشینی برا ی سبک دکوراسیون سنتی و یا کلاسیک بی نظیر است. شما می توانید با خرید قسطی فرش و یا خرید چکی فرش ماشینی انتخاب راحت تری برای خرید فرش داشته باشید و نگران پرداخت هزینه فرش ماشینی اصلا نباشید.

برگشت به بالا