خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار

موجود نیست
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

فرش 1200 شانه گل برجسته یکی از محصولات فرش ماشینی در شهر فرش کاشان می باشد که به نام فرش جدید شناخته می شود . جدید بودن این فرش را در کنار به کار بردن طرح و رنگ جدید در فرش مطابق با متد روز دنیا را می توان به استفاده از تکنیک گل برجستگی در آن مرتبط دانست . در معرفی یکی از نمونه های تولیدی فرش گل برجسته کاشان تولید شده در فروشگاه کاسیان فرش را می توان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیلار معرفی نمود که با رنگ بندی های متنوع قابلیت انتخاب و هماهنگی با هر نوع دکوراسیون را دارا می باشد .
ویژگی فرش جدید گل برجسته 1200 شانه
بافت فرش ماشینی گل برجسته 1200 شانه را با تراکم 3600 تولید می نمایند و در تولید این محصول به سبب ایجاد گل برجستگی در فرش در کنار الیاف صد در صد آکریلیک هیت ست شده که مقاومت و انعطاف بالایی را به همراه دارد و به سبب درخشندگی و براقیت یک فرش زیبا را در اختیار خریداران قرار می دهد از الیاف هایبالک اسفاده می نمایند که از دسته الیاف های شکل پذیر می باشد که در طی فرآیند گرما دهی به حالت پفکی در آمده و به صورت فرو رفتگی نمایان می گردد و همین خاصیت جمع شوندگی این الیاف ، قسمت های برجسته بافته شده با الیاف آکریلیک را نمایان می سازد . استفاده از طیف 8 رنگ واقعی با این تعداد شانه و تراکم و استفاده از یک چنین الیاف های به کار رفته در بافت را می توان از ویژگی ها فرش گل برجسته 1200 شانه بیان نمود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش 1200 شانه گل برجسته ، فرش جدید
در انتخاب فرش لوکس و جدید برای منازل پیشنهاد خرید فرش جدید 1200 شانه گل برجسته از شهر فرش را به خاطر داشته باشید . زیرا علاوه بر بحث به کار رفتن تکنیک گل برجستگی در فرش که زیبایی و لوکس بودن فرش را دو چندان می نماید می توان به کار گیری تعداد تراکم گره ایی بالا که ظرافت و ریز بافتی را به همراه دارد و سبب دستبافت گونه بودن فرش می گردد را از ویژگی هایی بیان نمود که فرش گل برجسته را در زمره دسته فرش های لوکس قرار می دهد و همین موضوع سبب می شود تا این فرش جدید بتواند به عنوان کف پوش زیبای منازل معرفی گردد .

برگشت به بالا