خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش

موجود نیست
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذرنوش

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

مرسوم شدن استفاده از اینترنت و ایجاد امکان مراکز خرید و فروش هر کالا در بازار های مجازی سبب گشته تا هر فروشنده ای برای فروش هر کالا به این عرصه پا گذارد . این موضوع در صنعت فرش بافی نیز اثر گذار بوده و فروشگاه های فرش معتبر در کنار فروش حضوری امکان فروش فرش به صورت آنلاین را نیز مهیا نموده اند . در معرفی یکی از این چنین فروشگاهی می توان فروشگاه کاسیان فرش را بیان نمود که به صورت مجازی در بحث خرید و فروش فرش به فعالیت می پردازد . امکان خرید آنلاین فرش گل برجسته که همان فرش هایبالک 1200 شانه می باشد نیز در این فروشگاه برای متقاضیان فرش های لاکچری مهیا می باشد .
امکان خرید آنلاین فرش علاوه بر بحث صرفه جویی در زمان و هزینه با امکان مشاهده عکس فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان و انواع رنگ بندی آن سبب می شود تا انتخاب و مقایسه فرش با یکدیگر به راحتی صورت گیرد و افراد به راحتی بتوانند با مشاهده بالاترین تنوع طرح و رنگ به انتخابی درخور دست یابند .
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آذر نوش با انواع رنگ بندی فرش الماسی ، زغالی ، بژ ، کرم و گردویی را می توانید در ابعاد مختلف فرش 6 متری ، 9 و 12 متری در این فروشگاه مشاهده و خریداری نمایید .
بافت این دسته از فرش های هایبالک که به سبب به کار رفتن الیاف هایبالک به این نام شناخته می شود را می توانید در تراکم گره ایی فرش 1200 شانه تراکم 3600 بافته شده با طیف 8 رنگ واقعی با الیاف آکریلیک و پنبه با تضمین کیفیت در فروشگاه کاسیان فرش با قیمت درب کارخانه تهیه نمایید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین فرش گل برجسته
منظور از فرش به قیمت درب کارخانه در فروشگاه مجازی کاسیان فرش را می توان به سبب ایجاد امکان خرید آنلاین فرش گل برجسته بیان نمود که سبب حذف دست دلالان و واسطه ها در تعامل بین خریدار و فروشنده می گردد . همین موضوع سبب کاهش هزینه های اضافی در بحث فروش و ایجاد نمایشگاه های فرش می گردد که خود سبب می شود تا فرش به قیمت تولیدی به خریداران عرضه گردد که در این بین هم خریدار و هم فروشنده به سود قالب توجهی در خرید و فروش دست یابند .  

برگشت به بالا