خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آرامش

موجود نیست
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آرامش
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آرامش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آرامش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آرامش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آرامش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آرامش

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

برای مشاهده جدید ترین فرش های 1200 شانه گل برجسته در رنگ بندی های به روز مطابق با متد روز جامعه را می توانید در فروشگاه کاسیان فرش مشاهده نمایید .
در معرفی نمونه محصولات تولیدی این فروشگاه که به نوعی توانسته در پوشش تمامی سلیقه ها نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب نماید و با رنگ فرش زغالی مورد پسند همگان قرار گیرد را می توان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آرامش بیان نمود که در فروشگاه کاسیان فرش امکان خرید آن به دو صورت خرید حضوری و آنلاین مهیا می باشد .
تولید این نمونه از فرش ماشینی در ابعاد استاندارد فرش 6 متری 1200 شانه گل برجسته ، فرش 9 و 12 متری تولید می گردد که انتخاب آن بر اساس مساحت منزل و رعایت قانون حفظ فاصله بین لبه فرش تا دیوار صورت می گیرد .
مشخصات فرش گل برجسته کاشان
به سبب استفاده از الیاف شکل پذیر هایبالک در کنار الیاف آکریلیک هیت ست شده در تولید فرش های ماشینی که امکان ایجاد فرش برجسته را به همراه دارد استفاده از تعداد شانه و تراکم بالا سبب می گردد تا یک فرش دستبافت نما با ظرافت و زیبایی بالا در اختیار خریداران قرار گیرد . به همین منظور تولید فرش های هایبالک با تراکم گره ایی بالا هم چون فرش برجسته 1200 شانه تراکم 3600 بافته می شود که به نوعی در کنار به کار رفتن تکنیک برجستگی زیبایی فرش را دوچندان می نماید . استفاده از این نوع جنس الیاف و این تراکم گره ایی مستلزم بافت با دستگاه های به روز شرکت وندویل بلژیک می باشد که در فروشگاه کاسیان فرش نیز این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از این نوع دستگاه بافندگی در کنار نوع جنس الیاف از مواردی است که امکان قرار گیری تولیدات این فروشگاه را در دسته بندی فرش های درجه یک به همراه دارد .  

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

جدید ترین فرش های 1200 شانه گل برجسته
به سبب استفاده از تکنسین متبحر در بحث طراحی فرش در فروشگاه کاسیان فرش در شهر فرش کاشان که از قدمت و محبوبیت بالا در بین هموطنان برخوردار است و توانسته به عنوان مهد فرش جهان نام بگیرد سبب گشته تا همین توانایی طراحان امکان تولید جدید ترین فرش های 1200 شانه گل برجسته را فراهم آورد و کسانی که برای کف پوش منازل خود به دنبال به روز ترین فرش ماشینی هستند بتوانند به راحتی از این نمونه محصولات در فروشگاه آنلاین فرش دیدن کرده و اقدام به خرید نمایند . در نظر گرفتن ارسال رایگان فرش برای خریداران از جمله مزایای خرید از این فروشگاه می باشد که با تضمین کیفیت برای خریداران به همراه است .    

برگشت به بالا