خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الماس

موجود نیست
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الماس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الماس فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الماس فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الماس فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الماس فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الماس فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الماس فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الماس فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الماس

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

یکی از مرسوم ترین روش های خرید فرش ماشینی که به سبب پیشرفت علم و تکنولوژی رواج بالایی را در میان افراد پیدا کرده است را می توان خرید آنلاین فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان بیان نمود . این نحوه خرید که امکان دسترسی به فرش های ماشینی با شانه و تراکم مختلف را فراهم می آورد امکان دسترسی افراد به فرش لوکس مناسب برای فرش پذیرایی را نیز به همراه دارد . در دسته بندی فرش های لوکس مناسب برای پذیرایی می توان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الماس را یکی از تولیدات کارخانه کاسیان فرش که از مجموعه های تولیدی شهر فرش کاشان می باشد را معرفی نمود که با رنگ بندی فرش کرم ، الماسی ، زغالی و گردویی امکان انتخاب با هر نوع هارمونیک رنگ دکوراسیون را به همراه دارد .
مشخصات فرش 1200 شانه گل برجسته
به سبب به کار رفتن تعداد شانه و تراکم بالای فرش در تولید این نمونه محصولات ظرافت و ریز بافتی فرش سبب گشته تا این نمونه از تولیدات در دسته بندی فرش های دستبافت نما قرار گیرد . اما در کنار این تعداد تراکم گره ای به کار رفتن تکنیک برجسته نمودن فرش که با استفاده از الیاف هایبالک در کنار الیاف آکریلیک به عنوان نخ خاب استفاده می شود سبب شده تا این نمونه محصول در دسته بندی فرش های لوکس و لاکچری قرار گیرد . الیاف هایبالک از دسته الیاف های شکل پذیر می باشد که طی مرحله آهار و قرار گرفتن در برابر گرما جمع شده و سبب ایحاد فرو رفتگی در فرش و در نتیجه نمایش قسمت های برجسته که با الیاف مقاوم آکریلیک بافته شده است می گردد . همین ویژؤگی ها در کنار طرح های جدید بافت فرش ماشینی از المان های استقبال از این دسته از محصولات می باشد . 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان
به سبب تقاضای بالای خریداران فرش های ماشینی لاکچری با درجه کیفی بالا و قیمت مناسب ، کارخانه های تولید کننده فرش در کاشان علاوه بر امکان خرید حضوری از کارخانه با ایجاد فروشگاه های آنلاین فرش امکان خرید آنلاین فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان را فراهم نموده اند تا کسانی که امکان خرید حضوری را ندارند بتوانند با این روش به راحتی در هر ساعت از شبانه روز تنها با چند کلیک در اینترنت به خرید فرش اقدام نمایند . خرید آنلاین فرش گل برجسته در فروشگاه کاسیان فرش برای خریداران علاوه بر دسترسی به فرش به قیمت درب کارخانه با ارسال رایگان فرش در نظر گرفته شده است .

برگشت به بالا