خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بهار

موجود نیست
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بهار
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بهار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بهار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بهار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بهار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بهار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بهار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بهار فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بهار

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

یکی از طرح های جدید فرش ماشینی که توانسته به نوعی از نقشه های پر فروش فرش معرفی گردد را می توان فرش طرح خشتی معرفی نمود که با اشکال هندسی مختلف به صورت خشت گونه با طراحی های گل و بوته ها به بازار فروش عرضه می گردد . در نمونه های تولیدی ، جدیدترین نوع فرش ماشینی در دسته بندی فرش های 1200 شانه گل برجسته کاشان قرار دارد و در بافت آن از نقشه فرش خشتی الهام گرفته شده است را می توان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بهار معرفی نمود که در راستای تقاضای بالا برای خریداران امکان فروش فرش های 1200 شانه برجسته به قیمت کارخانه کاشان در نظر گرفته شده است .
به کار رفتن بهترین طرح در تولید این محصول در کنار تعداد طیف 8 رنگ و تنوع رنگی زمینه فرش شامل فرش زغالی ، الماسی ، گردویی و بژ را می توانید با بهترین کیفیت به سبب به کار رفتن الیاف آکریلیک هیت ست شده با مقاومت بالا در فرش و الیاف پنبه و بافت با دستگاه های به روز فرش بافی به عنوان فرش درجه یک خریداری نمایید .  

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش های 1200 شانه برجسته به قیمت کارخانه کاشان
فروش فرش کاشان در فروشگاه کاسیان فرش یکی از مجموعه های تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی با امکان ارسال رایگان فرش به سراسر کشور به صورت فروش حضوری و آنلاین در نظر گرفته شده است . لذا در زمینه انتخاب و خرید فرش های گل برجسته به عنوان یک فرش لوکس و دستبافت نما امکان فروش فرش های 1200 شانه برجسته به قیمت کارخانه کاشان مهیا شده است تا هر خریدار با هر توان مالی به نوعی بتواند به این محصول دست یابد .

برگشت به بالا