خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پرواز

موجود نیست
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پرواز
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پرواز فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پرواز فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پرواز فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پرواز فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پرواز فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پرواز فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پرواز

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

به سبب استقبال از دسته فرش های ماشینی 1200 شانه در جهت ایجاد تنوع و تولید فرش با طرح های جدید استفاده از تکنیک گل برجستگی در فرش در میان تولید کنندگان رونق گرفت . به طوری که در کارخانه های فرش بافی با استفاده از الیاف هایبالک در کنار الیاف آکریلیک هیت ست شده به تولید فرش گل برجسته اقدام نموده اند تا نیاز متقاضیان در زمینه تولید فرش هایبالک برطرف گردد .
لذا مهم ترین مطلب در این زمینه برای خریداران را می توان بررسی قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 بیان نمود که در فروشگاه آنلاین فرش امکان مشاهده آن وجود دارد .
یکی از تولید کنندگان موفق در زمینه تولید این دسته از محصولات با طرح و رنگ بندی جدید را می توان فروشگاه کاسیان فرش معرفی نمود که با عرضه جدید ترین طرح و رنگ بندی در دسته فرش های 1200 شانه گل برجسته توانسته نظر بسیای از خریداران را به خود جلب نماید .
در معرفی یکی از تولیدات جدید در این فروشگاه آنلاین که به عنوان فرش سال توانسته نظر خریداران را به خود جلب نماید را می توان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پرواز معرفی نمود که با انواع رنگ زمینه ایی فرش زغالی ، الماسی ، بژ و گردویی در اختیار خریداران قرار می گیرد .
بافت این دسته از محصولات با الیاف هایبالک با خاصیت شکل پذیری که در طی گرما به صورت جمع شدگی قرار می گیرد را می توان به عنوان فرش هایبالک نیز معرفی نمود که قسمت های برجسته در آن با الیاف آکریلیک که از مقاومت و انعطاف بالا در برابر گرما برخوردار است بافته می شود .
به کار بردن تعداد تراکم گره ای 1200 و 3600 در تولید این محصولات سبب می گردد تا این دسته از تولیدات علاوه بر ظرافت و ریز بافتی به عنوان یک فرش دستبافت نما نیز معرفی گردد .   

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته
فروشگاه انلاین کاسیان فرش علاوه بر امکان مشاهده عکس زیبا ترین طرح و رنگ فرش های هایبالک با قرار دادن امکان مشاهده قیمت فرش ماشینی نیز این امکان را فراهم ساخته است تا خریداران را بر این دارد تا به راحتی با بررسی قیمت و توان مالی خود اقدام به خرید نمایند . البته بیان این نکته نیز الزامی می باشد که در قیاس قیمت فرش گل برجسته 1200 شانه در این فروشگاه نسبت به دیگر فروشگاه های تفاوت قیمتی را مشاهده می نمایید که این موضوع به بی کیفیتی محصول مربوط نمی باشد و بلکه تنها به علت عرضه مستقیم فرش به قیمت تولیدی در این فروشگاه مرتبط می باشد . 

برگشت به بالا