خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خزان

موجود نیست
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خزان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خزان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خزان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خزان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خزان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خزان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خزان

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

خریداران فرش های ماشینی در طرح و رنگ جدید می توانند از مدل جدید فرش 1200 شانه گل برجسته عرضه شده در فروشگاه کاسیان فرش با نام فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خزان دیدن نموده و با توجه به رنگ بندی فرش الماسی ، بژ و گردویی متناسب با هارمونیک رنگ دکوراسیون به انتخابی مناسب در زمینه کف پوش برای منازل دست یابند .
تولید این طرح فرش که با حفظ اصالت فرش ایرانی و سنتی تولید شده است را می توان هم برای دکوراسیون های سنتی و هم دکوراسیون های مدرن مورد استفاده قرار داد و همین موضوع سبب گشته تا این مدل فرش جدید بتواند نظر مخاطبان زیادی را جلب نماید .
ویژگی فرش 1200 شانه هایبالک
بافت فرش های گل برجسته علاوه بر بافت با الیاف مقاوم آکریلیک که طی فرایند گرما دهی به صورت هیت ست شده در می آید تا پرزدهی کمتری را به همراه داشته باشد با الیاف شکل پذیر هایبالک نیز مورد بافت قرار می گیرد تا در مرحله آهار این الیاف شکل پذیر جمع شده و قسمت های برجسته آکریلیک فرش نمایان گردد . از این رو فرش های گل برجسته را با نام فرش هایبالک نیز می شناسند . در بافت فرش های گل برجسته به سبب استفاده از این تکنیک امکان تولید در دسته تراکم گره ای بالا امکان پذیر می باشد که یکی از این دسته از تراکم ها را می توان فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته بیان نمود که فرش با ظرافت و ریز بافتی هم چون فرش دستبافت نما را برای شما به همراه دارد . از لحاظ ابعاد بافت این محصول می توان به ابعاد فرش 6 متری ، 9 و 12 متری اشاره نمود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

مدل جدید فرش 1200 شانه گل برجسته
فروشگاه کاسیان فرش با دارا بودن تیم مجرب واحد طراحی با تولید مدل جدید فرش 1200 شانه گل برجسته تقاضا برای خرید این محصول را از فروشگاه خود بالا برده است . به همین منظور در کنار امکان خرید حضوری از کارخانه با راه اندازی فروشگاه آنلاین کاسیان فرش امکان خرید مدل جدید فرش سال را برای متقاضیان به صورت اینترنتی فراهم نموده است تا هر خریدار به راحتی بتواند به این دسته از محصولات با کیفیت و قیمت مناسب دست یابد .

برگشت به بالا