خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ریحانه

موجود نیست
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ریحانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ریحانه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ریحانه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ریحانه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ریحانه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ریحانه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ریحانه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ریحانه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ریحانه

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
کیفیت :
شکل :
تعداد رنگ به کار رفته شده :
شانه :
تراکم :
جنس نخ خاب :
جنس نخ پود :
تراکم گره در متر مربع :
ارتفاع نخ خاب :
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ریحانه یکی از دسته فرش های جدید با رنگ بندی فرش زغالی ، الماسی ، بژ و کرم می باشد که با طرح و رنگ بندی به روز خود توانسته به عنوان فرش سال نام بگیرد .
تولید این محصول و استقبال بالای هموطنان در خرید این طرح فرش سبب شد تا فروشگاه کاسیان فرش تولید کننده این نمونه محصول درجه یک برای فروش این فرش ماشینی امکان فروش اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته را در نظر بگیرد تا هموطنان متقاضی این محصول در سراسر کشور با راحتی بدون صرف زمان و پرداخت هزینه های اضافی ناشی از سفر برای خرید فرش به راحتی بتوانند به محصول دلخواه خود دست یابند .
تولید فرش گل برجسته در این فروشگاه با استفاده از دستگاه های به روز فرش بافی و متریال درجه یک سبب شده تا از لحاظ کیفی این قبیل از تولیدات در زمره فرش های درجه یک نام بگیرد . از متریال بافت این محصول می توان الیاف مقاوم آکریلیک هیت ست شده به همراه الیاف پنبه را بیان نمود که نرمی و لطافت فرش ماشینی را در بر دارد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته
فروشگاه کاسیان فرش با ایجاد امکان فروش اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته سبب شده تا در بحث مقایسه و مشاهده عکس فرش گل برجسته با انواع رنگ بندی آن نظر خریداران در باب تهیه این محصول را جلب نماید . به همین منظور در راستای آسایش هموطنان در کنار این نوع شیوه فروش فرش با در نظر گرفتن ارسال رایگان فرش نیز سبب گشته تا به نوعی در کاهش هزینه های خریداران تاثیر داشته باشد .

برگشت به بالا