خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نهال

موجود نیست
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نهال
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نهال فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نهال فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نهال فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نهال

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نهال یکی از فرش های تولیدی در شهر فرش کاشان می باشد که با طراحی جدید و استفاده از تکینیک گل برجستگی در فرش توانسته به عنوان فرش لاکچری معرفی گردد . رنگ بندی فرش بژ در این محصول که انتخاب آن با طیف هارمونی دکوراسیون می تواند فضایی دلنشین برای منازل را به ارمغان آورد را می توانید از فروشگاه آنلاین کاسیان فرش مشاهده نمایید و با بررسی و مقایسه آن با دیگر طرح های فرش ماشینی کاشان انتخاب کف پوش مناسب برای منازل را انجام دهید .
این دسته از تولیدات که در دسته محصولات فرش گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600 می باشد را می توانید در ابعاد مختلف فرش شامل فرش 6 متری ، فرش 1200 شانه گل برجسته 9 متری و فرش 12 متری متناسب با مساحت منزل خود با توجه به رعایت قانون فاصله گذاری بین لبه فرش تا دیوار را تهیه نمایید .
ویژگی فرش 1200 شانه گل برجسته
بافت فرش های گل برجسته با دو نوع نخ خاب شامل الیاف مقاوم آکریلیک که تشکیل دهنده قسمت های برجسته می باشد و الیاف هایبالک که از دسته الیاف شکل پذیر می باشد و طی مرحله آهار با قرار گرفتن در برابر گرما به صورت حالت پفکی و جمع شده در فرش ظاهر می شود و قسمت فرو رفته در فرش را پدید می آورد تا قسمت های بافت آکریلیک به صورت برجسته نمایان شود با بافت با الیاف نخ پود پنبه را می توان از ویژگی های فرش گل برجسته از لحاظ نوع جنس نخ تشکیل دهنده فرش بیان نمود . به کار بردن تعداد تراکم گره ایی در راستای طولی و عرضی که به عنوان شانه و تراکم نام می گیرند و هرچه تعداد آن بالاتر باشد ظرافت فرش را در بر دارد در دسته فرش های گل برجسته با تعداد 1200 شانه و تراکم 3600 مورد بافت قرار می گیرند .   

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600 را می توانید برای منازل با رفت و آمد کمتر جهت زینت دادن به منزل استفاده نمایید . انتخاب طرح و رنگ فرش 1200 شانه گل برجسته متناسب با رعایت هارمونی و چینش دکوراسیون یکی از مهم ترین المان های خرید این محصولات می باشد که باید به آن توجه داشته باشید . فروشگاه آنلاین کاسیان فرش با ارائه انواع فرش گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600 در طرح و رنگ بندی متنوع با درجه کیفی بالا و قیمت مناسب به سبب عرضه مستقیم که قیمت تولیدی فرش را در بر دارد سبب شده تا با صرف کمترین زمان در هر ساعت از شبانه روز امکان مشاهده عکس فرش در وب سایت این فروشگاه برای خریداران مهیا باشد .

برگشت به بالا