خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
moh1200b04
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

اگر به دنبال طرح های تلفیقی بافت فرش های ماشینی هستید پیشنهاد ما به شما فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید می باشد که از ترکیب طرح فرش ترنج دار و فرش خشتی تولید آن صورت می گیرد. این طرح فرش تلفیقی را می توان در دسته فرش های کلاسیک و مدرن قرار داد که برای هر دو سبک دکوراتیو زیبایی خاصی را ایجاد می نماید. این طرح زیبا را می توانید با رنگ های جدید فرش متالیک، اطلسی، نقره ای و فرش نقره ای حاشیه نقره ای برای منازل خود مورد خریداری قرار دهید.
علاوه بر طراحی و رنگ بندی جذاب این محصول نوع بافت برجسته فرش طرح خورشید را نیز می توان از مواردی بیان نمود که زیبایی بیشتری را برای این فرش به همراه آورده است. بافت این نوع فرش ماشینی با الیاف آکریلیک هیت ست شده برای قسمت های برجسته به همراه الیاف هایبالک در قسمت های فرو رفته فرش صورت می گیرد که یک فرش نرم و لطیف که فاقد پرزدهی می باشد را به خریداران ارائه می نماید. استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک اکریلیک هیت ست شده در این محصولات افزایش طول عمر و کیفیت این فرش ها را به همراه دارد.
اگر در پی خرید یک چنین فرش های لوکس برای پذیرایی هستید می توانید از فروشگاه اینترنتی واگره فرش که امکان فروش فرش های 1200 شانه برجسته به قیمت کارخانه کاشان را فراهم نموده است به این محصولات دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

در باب خرید فرش های لوکس گل برجسته باید به مکان استفاده از این محصولات توجه نمایید. استفاده از تراکم بافت بالای این فرش ها که به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 صورت می گیرد ظرافت بالای این فرش ها را به همراه دارد که همین موضوع در کنار به کار رفتن تکنیک گل برجستگی در فرش سبب گشته تا این محصولات را در مکان هایی مورد استفاده قرار داد که از تردد پایینی برخوردار باشد تا از ظرافت فرش کاسته نشود. لذا بیشتر از این محصولات به عنوان فرش های زینتی استفاده می نمایند.

برگشت به بالا