خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح دنیا

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح دنیا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح دنیا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح دنیا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح دنیا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح دنیا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح دنیا

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
moh1200b05
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح دنیا یکی از فرش های ماشینی طرح شلوغ می باشد که معمولا در دکوراتیو های خلوت و ساده بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این طرح جدید فرش 1200 شانه گل برجسته با تراکم 3600 را امروزه با رنگ بندی های فرش نقره ایی که از طیف رنگ های خنثی با قابلیت هماهنگی با هر هارمونیک رنگی برخوردار است به همراه رنگ فرش متالیک که از دسته فرش هایی است که می توان برای کسانی که به دنبال فرش تیره اما نه خیلی تیره هستند، پیشنهاد داد.
این فرش ماشینی هزار و دویست شانه را می توانید از واگره فرش یکی از بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی شهر فرش کاشان با قیمت درب کارخانه تهیه نمایید و علت این امر را می توان بحث فروش مستقیم این محصولات توسط این مجموعه بیان نمود. در باب مشخصه های بافت این فرش ماشینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- استفاده از تعداد گره های به کار رفته در این محصولات که یک فرش 1200شانه تراکم 3600 را روانه بازار می نماید را می توان از المان های بافت این محصول در باب ظرافت و انسجام فرش بیان نمود.
- به کار گیری تعداد 8 رنگ واقعی در این محصولات را می توان علتی بر ارتقای زیبایی این فرش ها دانست.
- ابعاد تولیدی این فرش به صورت ابعاد فرش استاندارد و سایز های قالیجه استاندارد مورد تولید قرار می گیرد که بسته به نیاز می توانید آن را خریداری نمایید.
- نوع نخ خاب این محصولات آکریلیک هیت ست شده و هایبالک بوده و از نخ پود پنبه برای بافت این فرش ها استفاده می نمایند که یک فرش مرغوب از لحاظ کیفیت را به دست خریدار می رساند.
- بافت این نوع از فرش های ماشینی با تراکم بالا و نوع الیاف نازک و درخشنده آکریلیک تنها توسط به روز ترین تکنولوژی ها امکان پذیر می باشد که در واگره فرش برای تولید آن ها از دستگاه های فرش بافی  وندویل بلژیک استفاده می نماید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروشگاه واگره فرش در باب ارضای نیاز خریداران با  هر سلیقه و فرهنگ تولید متنوع ترین طرح های فرش ماشینی را میسر کرده است که می توانید از طریق وب سایت فروشگاهی آن به مشاهده عکس طرح جدید فرش 1200 شانه کاشان به عنوان یکی از لوکس ترین فرش های ماشینی بپردازید و سپس به خرید اقدام نمایید. خرید از این مرکز فروش علاوه بر خرید آنلاین به صورت خرید حضوری نیز امکان پذیر می باشد.

برگشت به بالا