خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ساری گل

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ساری گل
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ساری گل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ساری گل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ساری گل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ساری گل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ساری گل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ساری گل

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
moh1200b06
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

اگر به دنبال بهترین فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته کاشان هستید می توانید از بزرگترین فروشگاه اینترنتی این شهر تحت نام واگره فرش که با حدود 80 درصد از کارخانه های ممتاز تولیدی فرش کاشان در تعامل است این محصول را خریداری نمایید. ارائه طرح و رنگ بندی های متنوع فرش های ماشینی در دسته بندی های مختلف از مزیت های خرید از این مجموعه است که به راحتی می توانید به مشاهده عکس فرش با برند های متنوع بپردازید و به سیلقه خود یکی از بهترین نوع این محصولات را برای کف پوش انتخاب نمایید.
در میان طرح های متنوع ارائه شده در فروشگاه واگره فرش در دسته بندی فرش های ماشینی 1200 شانه گلبرجسته یکی از طرح های سنتی و کلاسیک این فرش را می توان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ساری گل معرفی نمود که در تم رنگ زمینه فرش دلفینی، اطلسی و نسکافه ای روانه بازار می گردد.
تنوع رنگ بندی محصولات در طرح های مختلف سبب گشته تا خریداران بتوانند با دستی باز به انتخاب محصولات خود اقدام نمایند. علاوه بر بحث متنوع ترین طرح و رنگ فرش در زمینه معرفی یک محصول به عنوان بهترین فرش المان های تاثیر گذار در کیفیت را هم در این زمینه باید موثر دانست که می توان از جمله آن به دستگاه بافندگی و نوع الیاف بافت فرش اشاره نمود.
در تولید بهترین فرش های کاشان از الیاف آکریلیک که در فرایند هیت ست قرار می گیرد تا الیاف بدون پرز و مقاوم به خریداران عرضه گردد، استفاده می شود که به کار بردن یک چنین الیاف مرغوبی در بافت، به تولید فرش درجه یک می انجامد. البته در بافت فرش های برجسته در کنار این نوع نخ خاب از الیاف هایبالک نیز استفاده می نمایند تا فرورفتگی در فرش ظاهر گردد. به کار بردن این نوع نخ در بافت فرش به سبب نازک بودن تنها توسط تکنولوژی های به روز قابل بافت می باشد که شرکت های طرف قرار داد فروشگاه واگره همه در تولید محصولات از دستگاه های فرش بافی وندویل بلژیک استفاده می نمایند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

بهترین فرش 1200 شانه کاشان
شما می توانید بهترین فرش 1200 شانه کاشان را از فروشگاه واگره فرش به صورت اینترنتی سفارش دهید. البته شرکت واگره فرش، خرید حضوری را نیز در کنار خرید اینترنتی و آنلاین قرار داده است.
خرید مستقیم از کارخانه به دو شکل حضوری و آنلاین بدون حضور واسطه و دلالان شما را به فرش اصل با قیمت مناسب که در اصل به عنوان بهترین فرش معرفی می گردد، خواهد رساند. نبود واسطه ها در فروش سبب شده تا انواع محصولات را با قیمت عمده و به صورت درجه یک و باکیفیت از تولید کننده خریداری نمایید.

برگشت به بالا