خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح شبنم

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح شبنم
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح شبنم فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح شبنم فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح شبنم فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح شبنم فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح شبنم فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح شبنم فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح شبنم فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح شبنم

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
moh1200b07
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

واگره فرش یکی از فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان می باشد که با هدف ارائه فرش باکیفیت کاشان در طرح های زیبا با قیمت مناسب در راستای جلب اعتماد و رضایت خریداران راه اندازی شده است. واگره فرش، انواع فرش ماشینی کاشان را علاوه بر فروش اینترنتی به صورت حضوری نیز به خریداران عرضه می دارد تا دسترسی به فرش کاشان بدون واسطه و با قیمتی کمتر از بازار فرش امکان پذیر گردد. به همین جهت فروش اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه با کیفیت در این فروشگاه مهیا شده تا متقاضیان خرید فرش لوکس بتوانند به تمامی محصولات که توسط این شرکت فرش کاشان ارائه می شود، دست یابند.
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح شبنم یکی از صد ها محصول عرضه شده در این فروشگاه می باشد که توسط برند های معتبر کاشان تولید شده است. این محصول زیبا در رنگ های فرش اطلسی، دلفینی، نسکافه ای و فرش کرم تولید می شود.
از ویژگی های فرش 1200 شانه گل برجسته می توان به تراکم بافت 3600 این محصول که انسجام گره ها را در بردارد، اشاره نمود که علاوه بر ظرافت و زیبایی فرش بر اثر گره های عرضی یا همان شانه فرش، افزایش طول عمر فرش را بر اثر گره های طولی به همراه دارد.
استفاده از مرغوب ترین متریال بافت فرش که تولید فرش های درجه یک را منجرب می شود از ویژگی های دیگر این محصولات است که در دو نوع نخ خاب و نخ پود فرش را تشکیل می دهند. نخ خاب که در حدود 80 درصد از فرش را تشکیل می دهد با بهترین نوع الیاف مورد بافت قرار می گیرد که در شهر فرش کاشان با جنس نخ صددرصد آکریلیک هیت ست شده تولید می شود. البته در دسته فرش های برجسته در کنار این نخ از نخ هایبالک نیز در بافت استفاده می شود. در باب نخ پود نیز می توان به جنس نخ پنبه محصولات اشاره نمود که نرمی و لطافت را برای فرش به همراه دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروشگاه واگره فرش با در نظر گرفتن الویت هدف کاری خود که جلب اعتماد و رضایت خریداران می باشد علاوه بر ایجاد امکان فروش فرش بدون تعامل واسطه و دلالان در زمینه کاهش هزینه و ارائه فرش با قیمت عمده و زیر بازار بحث کیفیت فرش های ماشینی را در نظر گرفته است و در باب رضایت مشتریان بحث ضمانت کتبی کیفیت که به صورت 10 ساله ارائه می گردد، را برای محصولات خود در نظر گرفته است.

برگشت به بالا