خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مرجان

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مرجان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مرجان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مرجان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مرجان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مرجان

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
moh1200b11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مرجان، یکی از فرش های گل برجسته کاشان است که به صورت نسکافه ای و کرم تولید می شود. این فرش طرح زیبا با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده و الیاف هایبالک بافته شده است که بسیار زیبا و بی نظیر است.
فرش 1200 شانه گل برجسته کرم رنگ و نسکافه ای طرح مرجان، یکی از فرش های گل برجسته جدید کاشان است که تلفیقی از طرح ترنج دار و طرح خشتی است. در داخل هر خشت؛ وجود گل های شاد و طبیعی، آن طرح را خاص کرده است.
اگر به دنبال رنگی هستید که نه تیره باشد و نه روشن، توصیه می شود فرش نسکافه ای 1200 شانه را انتخاب کنید.
به دلیل اینکه این طرح زیبا، شباهت بالایی به فرش های طرح خشتی دارد، می توان از آن در دکوراسیون های مدرنیته نیز استفاده کرد. در حقیقت، این طرح زیبا، جز فرش های سنتی کاشان است که می توان از آن در فضاهای مدرن بهره برد.

چرا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته کاشان؟
فرش های 1200 شانه از محصولات ریز بافت و دستبافتگونه هستند که در یک متر از عرض آن ها 1200 گره و در یک متر از طول آن ها 3600 گره U شکل زده شده است. به همین دلیل است که آن ها را فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 می نامند. این محصولات که به دو صورت ساده و گل برجسته بافته می شوند، متقاضیان بسیار بالایی دارد.
فرش گل برجسته خوب 1200 شانه، با الیاف آکریلیک هیت ست شده و الیاف هایبالک بافته می شود . در حقیقت در قسمت های فرور رفته، الیاف هایبالک ظریف و ابریشم گونه و در قسمت های برجسته، الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار می رود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش گل برجسته کاشان 1200 شانه
از آنجایی که بهترین طراحان نقشه های قالی، در کاشان بوده و هستند، از این رو می تواند گفت که زیباترین فرش های ماشینی و دستباف مربوط به این خطه است. طرح هایی که زیبایی دکوراسیون را دوچندان می کنند. فروشگاه واگره فرش، عکس فرش های ماشینی گل برجسته را در وب سایت خود به نمایش گذاشته است و خریداران می توانند پس از دیدن عکس و بررسی خصوصیات آن ها، با مدیر فروشان این وب سایت، تماس گرفته و نسبت به خرید حضوری و یا خرید آنلاین فرش کاشان اقدام کنند.

برگشت به بالا