خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح میکائیل

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح میکائیل
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح میکائیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح میکائیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح میکائیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح میکائیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح میکائیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح میکائیل

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
moh1200b12
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح میکائیل؛ شباهت بالایی به فرش طرح خشتی دارد چون علاوه بر داشتن ترنج در مرکز قالی، از خشت های زیبا تشکیل شده است.
فرش های  زیبای ماشینی می تواند دکوراسیون خانه را متحول سازند. فرش گل برجسته زیبا، به دلیل داشتن الیاف هایبالک، ظرافت و زیبایی بی نظیری دارد. فرش نقره ای از فرش های رنگ جدید کاشان است که روشن است و جز رنگ های خنثی است. این طرح علاوه بر رنگ نقره ای، با رنگ زمینه کرم نیز بافته شده است.
فرش طرح زیبای میکاییل، به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 بافته شده است. فرش های با تراکم بالا، فشردگی و توپری بالایی دارند و بسیار منسجم هستند و علاوه بر زیبایی و ظرافت، از کیفیت بالا و انسجام بین ریشه ها برخوردارند.
از مشخصات دیگر این طرح زیبا، این است که در بافت نخ خاب آن، الیاف آکریلیک صددرصد بافته شده است و بدون پرز و ضد آلرژی است.

فروش فرش های 1200 شانه برجسته به قیمت کارخانه کاشان
این فرش کاشان با طرح زیبا، در ابعاد مختلف توسط گروه تولیدی واگره فرش به فروش می رسد. شما به صورت حضوری و یا اینترنتی می توانید از این گروه تولیدی خرید کنید و تمامی محصولات با ضمانت نامه و گارانتی به فروش می رسد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

نیم قرن است که کاشان، توانسته است بهترین فرش های ماشینی دستبافتگونه را تولید کند. محصولاتی که علاوه بر کیفیت بالا، دارای طرح ها و نگاره های زیبا هستند و استاندارد های جهانی را دارند.

برگشت به بالا