خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افسون

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افسون
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افسون فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افسون فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افسون فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افسون

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1200b02
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

یکی از انواع طرح های بافت فرش گل برجسته کاشان، فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افسون است که با رنگ فرش کرم تولید آن صورت می گیرد. این فرش 1200 شانه گل برجسته کرم را که از طرح های فرش ترنج دار می باشد با نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده و نوع الیاف هایبالک مورد بافت قرار می دهند که این امر زیبایی چشمگیری را برای این محصول به همراه دارد.
به کار بردن الیاف آکریلیک که در طی فرایند گرمادهی از طریق بخار آب به صورت هیت ست در می آیند برای قسمت های برجسته و نوع الیاف هایبالک در قرار گیری در مرحله آهار توسط گرما جمع می شوند را می توان عامل ایجاد قسمت های فرورفته در فرش دانست که یک فرش برجسته را روانه بازار می نماید.
این نمونه از فرش های ماشینی در صدر فرش های ریز بافت و دستبافتگونه قرار می گیرند و علت این امر را می توان بحث تراکم بافت این محصول که در یک متر مربع از فرش برابر با 1200 می باشد و در یک متر مربع از طول آن برابر 3600 گره است، بیان نمود که یک فرش توپر اما ظریف را به خریداران عرضه می دارد.
اگر به دنبال تهیه این فرش های دستبافت نما هستید می توانید خرید جدیدترین فرش 1200 شانه گل برجسته با قیمت تولیدی را از فرشگاه واگره فرش انجام دهید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش کرم
یکی از طیف های رنگ روشن بافت فرش های ماشینی که به ویژه برای تهیه فرش جهیزیه عروس بسیار مورد استقبال قرار گرفته است را می توان رنگ فرش کرم معرفی نمود که به سبب پر تقاضا بودن معمولا در تولید و طراحی مختلف فرش های ماشینی به کار برده می شود. این رنگ فرش که وضوح نمایش آلودگی را به همراه دارد بیشتر در مکان هایی مورد استقاده قرار می گیرد که از تردد کمی برخوردار هستند و آلودگی در طی رفت و آمد کمتر باشد. همچنین رنگ روشن فرش های ماشینی را می توان برای مکان های کوچک مورد استفاده قرار داد که یک فضایی دلباز را ایجاد می نماید.

برگشت به بالا