خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آوا

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آوا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آوا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آوا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آوا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آوا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آوا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آوا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آوا

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1200b03
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آوا یکی از طرح های بافت فرش ماشینی می باشد که دارای ترنج ریز بوده که همین ترنج کوچک فرش سبب شده که علاوه بر قرار گیری در دسته فرش های ترنج دار در دسته فرش های افشان که بدون ترنج هستند نیز قرار گیرد. طراحی خاص و شلوغ این فرش استفاده از این فرش ماشینی گل برجسته را مناسب برای استفاده در دکوراسیون های بزرگ یا منازل با دکوراتیو ساده می نماید که می تواند جلوه ای خاص را برای منزل ایجاد نماید.
این طرح زیبای فرش را می توانید به صورت رنگ بندی های فرش آبی، آبی کاربنی و فرش نقره ایی از گروه تولیدی واگره فرش با مناسب ترین قیمت فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته تهیه نمایید.
مناسب ترین قیمت فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته
گاها قیمت مناسب فرش های گل برجسته ذهن خریدار را مشغول می سازد که چرا یک چنین فرش های زیبا و دستبافت گونه ایی با قیمت مناسب عرضه می گردد در صورتی که المان های بافت این فرش قیمت بالایی را برای این محصولات به همراه دارد. این موضوع را می توان به سبب نحوه فروش فروشگاه واگره فرش بیان نمود که بدون حضور واسطه و دلالان، محصولات را بدون هیچ گونه سود اضافی با قیمت تولیدی به خریداران عرضه می دارد. شما می توانید به صورت حضوری یا اینترنتی به خرید فرش از این فروشگاه اقدام نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خصوصیات فرش ماشینی گل برجسته
- بافت این فرش ها معمولا به صورت شانه و تراکم بالا می باشد که ظرافت و زیبایی خاصی را برای فرش به همراه دارد. بیسترین تولیدات فرش های برجسته را می تواید در دسته فرش های 1200 شانه تراکم 3600 مشاهده نمایید.
- در طراحی این قبیل از محصولات از تعداد 8 پالت رنگی واقعی استفاده می نمایند که زیبایی بیشتر فرش را به همراه دارد.
- بافت این محصولات با جنس نخ خاب آکریلیک هیت ست شده و هایبالک بافته می شوند که آکریلیک برای قسمت های برجسته و هایبالک برای قسمت های فرورفته در فرش می باشد. جنس نخ پود این محصولات از پنبه می باشد.
- ابعاد تولیدی این محصول علاوه بر سایز های استاندارد در سایز های قالیچه و پادری ارائه می گردد. 

برگشت به بالا