خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیه

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیه

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1200b04
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

زیباترین فرش 1200 شانه گل برجسته با قیمت کارخانه که با تعداد 8 پالت رنگی بافته می شود و در بافت نخ خاب آن از الیاف آکریلیک هیت ست شده و الیاف هایبالک استفاده می شود را می توانید در طرح های متنوع و به روز با رنگ زمینه های مختلف مناسب برای هر سبک دکوراسیونی از فروشگاه واگره فرش کاشان خریداری نمایید.
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح آیه یکی از طرح های ارائه شده در این فروشگاه می باشد که با رنگ زمینه فرش نقره ایی که از رنگ های خنثی با امکان ست نمودن با هر هارمونیک رنگی است را می توان بیان نمود که طراحی کلاسیک آن انتخاب این محصول را برای منازل سنتی مناسب نموده است. البته استفاده از تکنیکال گل برجستگی در فرش و زیبایی این محصول نیز از مواردی است که گاها به دور از بحث طرح فرش انتخاب این محصول را در دکوراتیو مدرن نیز امکان پذیر می نماید.
فرش طرح زیبایی آیه به صورت 1200 شانه تراکم 3600 بافته می شود که به عنوان یک فرش تراکم بالا از انسجام گره ایی در عین ظرافت برخوردار است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش با قیمت درب کارخانه در فروشگاه واگره فرش تنها به علت فروش محصولات به صورت مستقیم به شکل حضوری و آنلاین است که با قیمت زیر بازار عرضه می گردد و این نشان از بی کیفیتی فرش ها نمی باشد. در باب اطمینان از کیفیت فرش های ارائه شده در این فروشگاه نیز این مجموعه ارائه ضمانت کیفیت و اصالت محصولات را مهیا کرده است که برای هر محصول به خریدار اعطا می گردد.

برگشت به بالا