خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بخشایش

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بخشایش
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بخشایش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بخشایش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بخشایش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بخشایش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بخشایش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بخشایش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح بخشایش

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1200b07
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,550,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشاری، در رنگبندی فرش آبی کاربنی، نقره ای و کرم تولید می شود.
فرش آبی کاربنی کمی ملایم تر از سرمه ای است و شباهت بالایی به فرش با رنگ زمینه اطلسی دارد. این رنگ زیبا با مدل طرح افشاری، مناسب خانه های امروزی و دکوراسیون های مدرنیته می باشد. فرش آبی کاربنی طرح افشان را در فضاهایی پهن کنید که بین فرش و دیوار، کمی فضای خالی وجود داشته باشد و رنگ سنگ فرش ها و یا پارکت، رنگ هایی روشن از قبیل کرم یا سفید باشد.
اگر به دنبال فرش لوکس زیبا با رنگ روشن هستید می توانید فرش کرم یا نقره ای طرح افشاری را انتخاب کنید. تولید فرش های گل برجسته ماشینی کاشان بدین صورت است که در قسمت هایی که نقوش برجسته است، نخ فیلامنت برای بافت نخ خاب فرش ماشینی کار می رود. به دلیل تولید این فرش های ماشینی با الیاف ظریف و ابریشم گونه فیلامنت، بهتر است این محصولات در قسمت های پذیرایی و جاهای کم رفت و آمد پهن شوند.

زیباترین فرش 1200 شانه گل برجسته شهر فرش کاشان

طرح افشاری از فرش های مدل افشان کاشان است که در کارخانه فرش کاشان با بهترین الیاف تولید می شود که در بافت این طرح زیبا، 8 پالت رنگی به کار رفته است.
خرید فرش 1200 شانه با تراکم 3600 گل برجسته کاشان را می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی و با قیمت عمده از کارخانه به صورت مستقیم خریداری کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی 1200 شانه به صورت مستقیم

وقتی صحبت از شهر فرش به میان می آید، یعنی مرکزی که در آن کارخانه های تولیدی بسیاری وجود داشته باشد. کاشان، شهر فرش ایران است که بیش از 700 کارخانه تولیدی فرش در این شهر تاریخی مشغول به تولید بهترین فرش ماشینی دستبافتگونه هستند و تمامی فرش های ماشینی را به قیمت درب کارخانه نیز فروشگاه فرش واگره به فروش می رساند.

برگشت به بالا