خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مشق عشق

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مشق عشق
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مشق عشق فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مشق عشق فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مشق عشق فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مشق عشق فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مشق عشق

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1200b13
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح مشق عشق یکی از جدیدترین طرح های بسیار زیبا در بافت فرش های ماشینی می باشد که این طرح در بوم زمینه قالی گل برجسته جلوه ای خاص و بی نظیر به خود گرفته است. کسانی که دکوراسیونی به سبک سنتی در منازل خود دارند و عاشق شعر هستند برای منازل سبک سنتی خود می توانند فرش 1200 شانه گلبرجسته طرح مشق عشق را خریداری کنند. فرش 1200 شانه گل برجسته نقره ای از دسته فرش های ماشینی با رنگ زمینه هایی بسیار زیبا و جذاب می باشند که نظر هر کسی را به خود جلب می کنند.

فرش ماشینی طرح سنتی نقره ای

اگر به دنبال خرید فرش ماشینی با طرح زمینه ای خاص می گردید از فرش طرح مشق عشق غافل نشوید. همانطور که از عکس فرش 1200 شانه گل برجسته نقره ای مشخص می باشد می بینید که این قالی برای منازل سبک سنتی و کلاسیک و مدرن مناسب می باشد. جنس نخ بافته شده در فرش گل برجسته نقره ای فیلامنت می باشد که فرش های فیلامنت از دسته فرش های ماشینی هستند که به فرش های ابریشم بسیار شبیه می باشند و به مواظبت و نگهداری زیادی نیز احتیاج دارند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش اینترنتی فرش ماشینی گل برجسته 1200 شانه کاشان

خرید اینترنتی انواع فرش های ماشینی به صورت مستقیم از دسته خرید های بسیار بی نظیر می باشد چرا که تنوع طرح و رنگ را می توانید مشاهده کنید و از همه مهم تر خرید اینترنتی فرش های ماشینی باعث شده است تا این امکان را نیز فروشگاه فرش واگره برای شما مشتریان فراهم کند تا به صورت مستقیم اقدام به خرید انواع قالی های مختلف با شانه و تراکم های متفاوت کنید که خرید فرش های ماشینی از درب کارخانه نیز ارزان تر از فروشگاه های حضوری می باشد.

برگشت به بالا