خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نائین

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نائین
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نائین فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نائین فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نائین فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نائین

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1200b14
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

فرش های ماشینی با الیاف مختلفی بافته می شوند که هر کدام از این نخ ها دارای کیفیتی متفاوت از یکدیگر می باشند که بهترین نوع نخ بافته شده در فرش های ماشینی نخ های آکریلیک می باشند و از طرفی فرش 1200 شانه گل برجسته به دلیل شانه و تراکم بالایی که در خود دارند و تعدد بالای گره های بافته شده در این قالی ماشینی باعث می شود تا قیمت فرش 1200 شانه آکریلیک بالا باشد. بعد از نخ آکریلیک هیت ست شده دیگر نخ ها نیز می باشند که حتی اگر در فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه هم بافته شوند قیمتی کمتر از فرش های آکریلیک ماشینی خواهند داشت.

جدیدترین طرح پر فروش فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نائین

از جدیدترین طرح های پر فروش فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان می توان به فرش طرح نایین اشاره نمود چرا که این طرح، از معروف ترین و شناخته شده ترین طرح ها در بافت فرش های ماشینی می باشد. طرح نایین اسمی است که طراحان و تولیدکنندگان روی این قالی گذاشته اند. اما در اصل در بافت فرش طرح نایین از گل های شاه عباسی و لچک و ترنج نیز استفاده نموده اند که فرشی به سبک قالی های سنتی و کلاسیک در آمده است. جدیدترین طرح پر فروش فرش 1200 شانه، فرش های سنتی و کلاسیک می باشند و بعد از گذشت سال ها هم چنان مشتریان خود را دارند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش پلی استر فیلامنت

قیمت فرش پلی استر فیلامنت از فرش ماشینی آکریلیک ارزان تر می باشد چرا که نخ فیلامنت کیفیت کمتری نسبت به فرش های بافته شده با نخ آکریلیک دارد. فرش 1200 شانه گل برجسته طرح نایین با رنگ زمینه بسیار زیبای نقره ای بافته شده است که یکی از فرش های پر فروش سال، فرش زمینه نقره ای جدید می باشد چرا که رنگ نقره ای از طیف های رنگی خنثی و خاص می باشند و با انواع رنگ های سرد و گرم در منزل به راحتی ست می شوند.

برگشت به بالا