خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پگاه

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پگاه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پگاه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پگاه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پگاه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پگاه

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1200b15
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پگاه یکی از فرش های مدل گل برجسته جدید می باشد که با تراکم 3600 مورد بافت قرار می گیرد. استفاده از این تراکم بافت برای این محصول منجر به این گشته تا این نمونه از مدل فرش گل برجسته جدید به عنوان فرش دستبافت نما معرفی گردد و به نوعی در برابری با شباهت با قالی های دستبافت نیاز خریداران را بر طرف سازد. این طرح فرش ماشینی را می توانید با رنگ بندی فرش کرم یکی از رنگ های روشن فرش برای منازل کوچک مورد استفاده قرار دهید تا با ایجاد فضایی دلباز و روشن منازل خود را آراسته نمایید.
فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان طرح جدید و زیبای گل برجسته را می توانید از فروشگاه واگره فرش کاشان به صورت مستقیم  و بدون واسطه با قیمت مناسب خریداری نمایید.
خصوصیات فرش گل برجسته جدید کاشان
از ویژگی های فرش گل برجسته جدید کاشان که به صورت تراکم بافت فرش 1200 شانه تراکم 3600 تولید می شود می توان علاوه بر طرح و رنگ بندی به روز این محصولات به جنس نخ بافت این محصولات که از  جنس آکریلیک هیت ست شده برای قسمت های برجسته و الیاف هایبالک برای قسمت های فرو رفته فرش می باشد، اشاره داشت که در کنار جنس نخ پود پنبه این فرش را از لحاظ کیفی در زمره فرش های درجه یک قرار می دهد.  

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان طرح جدید و زیبای گل برجسته
برای خرید مستقیم فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان طرح جدید و زیبای گل برجسته از فروشگاه واگره فرش با متنوع ترین طرح و رنگ آن می توانید علاوه بر خرید حضوری به شکل خرید آنلاین به سفارش و خرید بهترین برند فرش گل برجسته کاشان دست یابید. در باب خرید فرش های ماشینی در این مجموعه ارائه ضمانت کتبی در باب کیفیت صورت می گیرد که خود تضمینی برای جلب رضایت مشتریان است.

برگشت به بالا