خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح سارگل

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح سارگل
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح سارگل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح سارگل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح سارگل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح سارگل

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1200b18
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

خرید زیباترین فرش ماشینی برای منازل مدرن

شاید زیاد اسم فرش بافته شده با نخ فیلامنت را شنیده باشید که فرش های فیلامنت از جدیدترین انواع فرش های ماشینی می باشند که با تراکم های بالا نیز بافته می شوند. در اصل فیلامنت همان نخ پلی استر می باشد که در بافت فرش های ماشینی بسیار به فرش ابریشم شبیه می باشد. زیبا ترین فرش ماشینی برای منازل مدرن، فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته سارگل می باشد چرا که این قالی تنها با یک رنگ زمینه خنثی نقره ای بافته شده است که رنگ های تناژ طوسی از دسته رنگ فرش ماشینی ترند سال بوده است و به دلیل اینکه رنگ های خنثی به راحتی با تمامی وسایل ها در منازل ست می شوند، به همین دلیل مردم نیز به طرف خرید فرش 1200 شانه گل برجسته نقره ای جدید روی آورده اند. فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته سارگل بدون لچک و ترنج می باشد و جنس تار و پود این فرش ماشینی همانند دیگر قالی های کاشان پنبه اصل می باشد و جنس نخ خاب آن فیلامنت است که به مراقبت زیادی نیز احتیاج دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی 1200 شانه برجسته هایبالک با قیمت مناسب

انواع فرش ماشینی 1200 شانه جدید را می توانید از سایت تخصصی فروش فرش ماشینی، فرش واگره کاشان مشاهده کنید. فرش های 1200 شانه گل برجسته کاشان دارای تنوع طرح، سبک و رنگ بندی های زیاد و متفاوتی می باشند که انواع فرش های ماشینی را با توجه به سبک دکوراسیون منزل و ست با وسایل و اکسسوری ها می توانید خریداری کنید. فروش انواع فرش 1200 شانه طرح جدید به قیمت درب کارخانه صورت می گیرد که فروشگاه فرش واگره یکی از فروشگاه های معتبر در فروش فرش های ماشینی می باشد که انواع فرش های ماشینی را به دیگر کشور های جهان نیز صادر می کند.

برگشت به بالا