خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الیزه

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الیزه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الیزه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الیزه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الیزه فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الیزه

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
pad1200b04
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

از جدیدترین طرح های فرش گل برجسته کاشان که به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 هشت رنگ در فروشگاه واگره فرش عرضه می گردد، فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح الیزه است که تنها با رنگ زمینه فرش زغالی که از طیف رنگ های تیره فرش به شمار می رود و از جدیدترین رنگ بندی بافت فرش است، روانه بازار می گردد. این رنگ فرش را که به نوعی در طیف رنگ بندی های فرش طوسی تیره قرار دارد را به عنوان رنگ فرش سال می توانید برای مکان های باتردد بالا مورد انتخاب قرار دهید زیرا آلودگی در این مکان ها بالا و رنگ تیره این آلودگی را کمتر نمایان می سازد.
طراحی تلفیقی طرح فرش ترنح دار با طرح های مدرن و کهنه نما در این محصول یکی از ویژگی های ظاهری این فرش بوده که زیبایی این فرش را دو چندان نموده است و به نوعی آن را می توان از طرح های اصیل فرش به سبب ترنج مرکزی آن بیان کرد.
بافت این نمونه از فرش با الیاف آکریلیک هیت ست شده با نمره نخ 36 و 40 میلی که ظرافت و ضخامت مناسبی را برای این محصولات به همراه دارد، بافته می شود که یکی از تفاوت های این محصول با دیگر انواع فرش ماشینی است.
در کنار الیاف آکریلیک هیت ست شده که از مرغوب ترین نوع الیاف بافت به شمار می رود می توان الیاف هایبالک را نیز در باب برجسته نمودن این محصولات معرفی کرد که در بافت فرش های برجسته به کار برده می شود.
نوع خصوصیات ذکر شده در بالا به همراه ابعاد عرضه شده از این محصول در بازار فرش از ویژگی های است که در زمینه قیمت فرش گل برجسته کاشان تاثیر گذار است. اما در کنار این المان ها نحوه فروش فرش نیز در زمینه ارائه بهترین قیمت فرش کاشان اثر دارد و این را می توانید از فروشگاه واگره فرش با عرضه بهترین قیمت فرش کاشان نقشه الیزه گلبرجسته زغالی 1200 شانه دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

بهترین قیمت فرش کاشان نقشه الیزه گلبرجسته زغالی 1200 شانه
فروشگاه واگره فرش با امکان فروش مستقیم و بدون واسطه به شکل فروش حضوری و آنلاین امکان خرید فرش را برای خریداران مهیا نموده است که این موضوع خود یکی از عوامل زمینه ساز در ارائه بهترین قیمت فرش با کوتاه نمودن دست دلالان می باشد. به همین منظور است که بهترین قیمت فرش کاشان نقشه الیزه گلبرجسته زغالی 1200 شانه را می توانید از این مجموعه با ارائه ضمانت کتبی کیفیت به مدت 36 ماهه خریداری نمایید.

برگشت به بالا