خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ملیسا

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ملیسا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ملیسا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ملیسا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ملیسا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ملیسا

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
pad1200b06
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

از نمونه فرش های ترنج دار سنتی جدید کاشان که با رنگ زمینه فرش زغالی روانه بازار می گردد را می توان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ملیسا معرفی نمود که توسط مجموعه فروشگاهی واگره فرش به بازار فروش روانه می گردد.
این فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته با تراکم 3600 با طرح های اصیل با تعداد 8 پالت رنگی بافته شده است که با جنس نخ آکریلیک هیت ست شده و الیاف هایبالک برای نخ خاب و الیاف پنبه به عنوان نخ پود بافته می شود.
در زمینه دسترسی به این فرش گل برجسته کاشان در طرح های متنوع می توانید از عکس فرش 1200 شانه گل برجسته ارائه شده در وب سایت واگره فرش دیدن نمایید و بسته به سلیقه و در نظر گرفتن سبک دکوراتیو منازل خود به انتخابی درخور دست یابید.
این مجموعه امکان فروش مستقیم فرش کاشان را مهیا نموده است تا با ارتباط و تعامل مستقیم با خریدار بدون حضور دلالان بهترین قیمت و کیفیت محصولات را به خریداران ارائه دهد. به همین منظور نیز بهترین قیمت و خرید اینترنتی فرش کاشان طرح ملیسا 1200 شانه برجسته در این فروشگاه امکان پذیر گشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش مستقیم فرش کاشان
این نحوه فروش که به صورت حضوری و اینترنتی با کوتاه شدن دست دلالان با ارتباط و تعامل مستقیم با خریدار مهیا شده است امروزه توانسته از بسیاری از هزینه های اضافی هم چون سود دلالان و حتی هزینه هایی هم چون اجاره نمایشگا های فرش کاسته و در نتیجه فرش با همان قیمت تولیدی به دست خریداران برساند. همچنین علاوه بر کاهش هزینه با صرفه جویی در زمان به ویژه در بحث فروش آنلاین نیز این امکان را فراهم آورده اند تا کسانی که امکان صرف وقت برای سفر به کاشان برای خرید را ندارند نیز به راحتی بتوانند به محصولات به روز این شهر فرش دست یابند.

برگشت به بالا