خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پاریس

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پاریس فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پاریس فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پاریس فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پاریس

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
pad1200b08
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

یکی از طرح های فرش گل برجسته تولیدی شهر فرش کاشان که توانسته نظر هموطنان بسیاری را به خود جلب نماید را می توان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پاریس معرفی نمود که با تلفیق طرح هایی از فرش کهنه نما طراحی دلربا و تماشایی را برای این فرش پدید آورده است. رنگ نقره ای به کار رفته در زمینه بافت این محصول سبب گشته تا فرش گل برجسته رنگ روشن روانه بازار گردد تا کسانی که به دنبال انتخاب این نمونه از رنگ بندی فرش هستند بتوانند به این طرح خاص با رنگ روشن از فرش گل برجسته کاشان دست یابند.
این طرح فرش که توانسته مورد توجه بسیاری از هموطنان قرار گیرد را می توان از دسته طرح های پر فروش فرش ماشینی معرفی نمود که علاوه بر استفاده در دکوراتیو های کلاسیک در دکوراسیون های مدرن امروزی فضایی شیک را ایجاد می نماید. فلذا همین امر منجرب خرید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پاریس برای خریداران گشته است.
مشخصات فرش 1200 شانه گل برجسته
در باب تولید این نمونه از طرح فرش کاشان در وهله اول می توان به بحث تراکم فرش اشاره داشت. استفاده از گره های عرضی برابر با 1200 در کنار تعداد گره های طولی 3600 که یک فرش 1200 شانه تراکم 3600 را روانه بازار می نماید را می توان از عوامل بافت این فرش در پی ظرافت و انسجام بیان نمود. استفاده از تعداد هشت رنگ واقعی در بافت نقوش این فرش نیز از دیگر عواملی است که زیبایی خاصی را برای این محصولات در پی دارد. نوع جنس الیاف فرش که در دو نوع نخ خاب و نخ پود وجود دارد نیز از المان های اثر گذار در باب کیفیت این فرش های گل برجسته می باشد که در شرح آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- جنس نخ خاب: بافت فرش های ماشینی با جنس نخ خاب آکریلیک هیت ست شده صورت می گیرد که در برابر گرما و حرارت مقاوم و از براقیت و عدم پرزدهی برخوردار است. اما در فرش های گل برجسته در کنار این نوع نخ از نخ هایبالک نیز استفاده می نمایند تا در اثر آهار و دریافت گرما این نوع جنس الیاف به حالت پفکی و جمع شده در آید تا به عنوان قسمت فرورفته در فرش قسمت های برجسته بافت آکریلیک را نمایان سازد. به همین منظور گاها از فرش های گل برجسته به نام فرش هایبالک یاد می نمایند.
- جنس نخ پود: به سبب ایجاد و برخورداری فرش از لطافت و نرمی برای راه رفتن بر روی فرش از نخ تار و پود پنبه استفاده می نماید تا یک فرش لطیف در اختیار خریداران قرار گیرد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پاریس
در پی خرید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح پاریس به عنوان یکی از جدیدترین طرح های فرش برجسته کاشان متناسب برای دکوراتیو های مدرن می توانید این نمونه از فرش ماشینی با ابعاد مختلف را با ضمانت کیفیت از فروشگاه واگره فرش با امکان خرید اینترنتی و حضوری و حذف واسطه ها در فروش که منجرب به ارائه فرش با قیمت تولیدی به خریداران می گردد، تهیه نمایید.

برگشت به بالا