خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ونیز

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ونیز
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ونیز فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ونیز فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ونیز فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ونیز فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ونیز

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
pad1200b09
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

یکی از انواع فرش های ماشینی مناسب برای سبک کلاسیک و حتی مدرنیته منازل که دارای دکوراتیو شیک و رسمی هستند را می توان فرش 1200 شانه گل برجسته معرفی نمود که ظرافت و جزئیات زیاد آن جلوه خاصی را به محیط می بخشد. در باب معرفی یکی از طرح های به روز این نمونه از محصول ارائه شده در شرکت واگره فرش کاشان می توان به فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ونیز اشاره داشت که با طراحی خاص به سبک وینتیج توانسته این طرح فرش را زیباتر نماید.
در باب دیگر ویژگی این نمونه فرش ماشینی که در بحث زیبایی فرش و اثر گذاری آن در باب انتخاب برای دکوارتیو موثر است را می توان تم رنگ بندی زمینه فرش مطرح کرد که در این محصول از رنگ بندی فرش نقره ای و فرش ونیز زغالی 1200 شانه تراکم 3600 کاشان استفاده می گردد.
استفاده از تعداد 1200 شانه برای ظرافت و تراکم 3600 در باب ارتقای انسجام فرش از مشخصه های این محصول بوده که به خوبی زیبایی نقوش را نمایان می سازد. البته تعداد 8 پالت رنگی به کار رفته در بافت این محصولات نیز در این زمینه اثر گذار بوده است. در زمینه کیفیت این فرش های ماشینی می توان به استفاده از جنس نخ خاب آکریلیک هیت ست شده به همراه هایبالک اشاره داشت که در زمینه برجسته سازی فرش به کار برده می شود. الیاف هایبالک با خاصیت جمع شوندگی که در پی حرارت به دست می آورد در قسمت های فرورفته فرش و الیاف آکریلیک که در فرایند گرمادهی به صورت هیت ست در می آید و از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است برای قسمت های برجسته به کار برده می شود که در کنار جنس نخ پود پنبه این محصول را در رده بندی فرش های درجه یک قرار می دهد.
در باب ابعاد این محصول می تواند به تمامی ابعاد استاندارد فرش اشاره داشت که در زمینه رفع نیاز خریداران در این فروشگاه ارائه می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ونیز زغالی 1200 شانه تراکم 3600 کاشان
رنگ فرش زغالی را می توان در دسته و طیف رنگ بندی فرش طوسی تیره قرار داد که امروزه انتخاب آن با توجه به رنگ فرش سال بیشترین استقبال را دارا می باشد. این رنگ فرش را می توانید با رنگ بندی های متنوع به ویژه رنگ های شاد مورد استفاده قرار دهید تا دیزاین داخلی بسیار شیکی را ایجاد نمایید. از رنگ بندی های قابل استفاده برای این فرش می توان به رنگ زرد، کرم و ... اشاره داشت که انتخاب آن برای مبل یا پرده و حتی کوسن های مبل می تواند ترکیب رنگی زیبایی را ایجاد نماید. با توجه به این اطلاعات می توانید از فرش ونیز زغالی 1200 شانه تراکم 3600 کاشان با طیف رنگ بندی های متنوع برای دیزاین منازل استفاده نمایید. 

برگشت به بالا