خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان افشاری

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان افشاری
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان افشاری فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان افشاری فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان افشاری

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sh1200b09
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

فرش افشان افشاری زمینه کرم

فرش افشان افشاری از دسته فرش های ماشینی است که در زمینه این فرش ماشینی گلبرجسته خبری از لچک و ترنج نمی باشد و کل زمینه فرش با گل های ریز و درشت به یکدیگر متصل شده است. گل های زمینه فرش افشان افشاری مانند زنجیره به یکدیگر متصل می باشد. با توجه به اینکه گل ها و نقش و نگار های موجود در فرش طرح افشان افشاری ریز می باشد و این فرش با تراکم 1200 شانه است جلوه ای بسیار زیبا دارد و سطح فرش بسیار نرم و لطیف می باشد. پر فروش ترین فرش 1200 شانه گلبرجسته، فرش افشان افشاری بوده است که توجه خاص پسندان و ساده پسندان را به خود جلب نموده است. فرش 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان افشاری برای منازل کوچک و آپارتمانی بسیار مناسب می باشد چرا که دارای رنگ زمینه ای روشن با گل های ریز و نامحسوس است که فضای منزل را دلباز تر و گرم و صمیمانه نشان می دهد. قالی طرح افشان با طرح های مختلف و رنگ زمینه های جذاب دیگری با شانه و تراکم های مختلف بافته می شوند و بسیار شبیه به قالی دستبافتگونه نیز هستند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان افشاری

فرش ماشینی طرح افشان با ابعاد و تراکم های 1200 شانه 6 متری، فرش افشان 1200 شانه 9 متری و فرش طرح افشان 1200 شانه 12 متری بافته می شود و با رنگ زمینه کرم به فروش می رسد. فروش عمده و تک انواع فرش ماشینی درجه یک کاشان به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم توسط سایت فروشگاهی فرش واگره کاشان صورت می گیرد که کلکسیون بی نظیر انواع فرش ماشینی درجه یک را می توانید از فرش واگره خریداری کنید و از قیمت و کیفیت فرش های ماشینی واقعی بهره ببرید.

برگشت به بالا