خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح ورساچه

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح ورساچه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح ورساچه

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sh1200b11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

فرش طرح ورساچه چیست؟

طرح ورساچه به کشور های خارجی مربوط می شود که این طرح بر گرفته از افسانه و تخیلات می باشد. فرش طرح ورساچه در ابتدا در طلا و جواهرات و لباس ها بسیار زیاد استفاده می شد اما به دلیل استقبال زیاد مردم از این طرح، طرح ورساچه طرحی مطرح و بسیار پر فروش در تمامی زمینه ها شده است. از طرح ورساچه الهام گرفته شد و در بافت فرش های ماشینی نیز از این طرح با تنوع و طراحی بسیار زیبایی استفاده شده است که امروزه به فرش طرح ورساچه مشهور شده است. فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح ورساچه، مدل پر فروش فرش های ماشینی می باشد و خوبی طرح ورساچه در فرش های ماشینی در این است که با طرح زمینه هایی خلوت و شلوغ تولید و بافته می شوند که مورد پسند تمامی افراد واقع می شود. فرش طرح ورساچه گلبرجسته دارای رنگ زمینه ای کرم و رنگ حاشیه ای جذاب و بسیار زیبا می باشد که برای منازل لوکس و ساده پسند فرش ورساچه 1200 شانه جدید بسیار مناسب است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح ورساچه

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته ورساچه با طرح زمینه هایی شلوغ و خلوت بافته می شود و همچنین، فرش طرح ورساچه با تراکم هایی اعم از فرش طرح ورساچه 1000 شانه 10 رنگ و فرش ورساچه 1500 شانه جدید نیز تولید می شود.

استفاده از فرش طرح ورساچه به عنوان فرش تشریفاتی نیز بسیار کاربردی می باشد و به فضای سالن های مجلل و بزرگ و راه رو ها زیبایی خاص و بی نظیری می بخشد. فرش طرح ورساچه برای سالن کنفرانس و دیگر مکان ها که دارای متراژ استانداردی نیستند باید به صورت سفارشی، سفارش داده شوند که در فروشگاه فرش واگره کاشان، انواع فرش های ماشینی مد نظر مشتری با قیمت مناسب درب کارخانه تولید و به فروش می رسد.

برگشت به بالا