خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح خانه رویایی

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح خانه رویایی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح خانه رویایی فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح خانه رویایی فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح خانه رویایی فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح خانه رویایی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sh1200b12
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح خانه رویایی

فرش گلبرجسته خانه رویایی با تراکم 3600 بافته می شود که نخ بافته شده در این فرش ماشینی آکریلیک هیت ست شده اصل می باشد و نخ بافته شده در این فرش ماشینی نازک است که به دلیل تراکم بالای فرش های 1200 شانه باید از نخ های نازک تر استفاده نمود تا طرح و نقشه فرش ماشینی به خوبی نشان داده شود. فرش 1200 شانه گلبرجسته خانه رویایی از جدید ترین نقشه های قالی های ماشینی دستبافتگونه می باشد که گل های بافته شده در این قالی درجه یک کاشان دارای رنگی جذاب و بسیار زیبا می باشد و اگر این فرش 1200 شانه گلبرجسته طرح جدید را خریداری کنید با مبلمان و پرده های منزل خود می توانید ست کنید و هارمونی رنگ بسیار خوبی را در فضای خانه به وجود بیاورد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

شیک ترین نقشه های قالی کلاسیک ایرانی

خرید فرش 1200 شانه گلبرجسته خانه رویایی را به عنوان یک محصول پر فروش فرش ماشینی به شما حتما پیشنهاد می کنیم چرا که دارای طرح زمینه ای جدید با رنگ هایی بسیار زیبا و جذاب می باشد. فرش 1200 شانه گلبرجسته خانه رویایی تنها با رنگ زمینه نقره ای بافته شده است که رنگ نقره ای جزء رنگ های خنثی می باشد و رنگ خنثی در فرش های ماشینی به راحتی با تمامی سبک و رنگ دکوراسیون ست می شود و فرشی است که همیشه مد خواهد بود و همیشه این فرش جذاب را دوست خواهید داشت.

تمامی عکس هایی که از فرش های ماشینی در سایت فرش واگره قرار داده می شوند، تصاویر واقعی بدون هیچ ادیت و فیلتری می باشند که برای وضوح بیشتر عکس فرش، عکس هایی از نزدیک با کیفیتی بالاتر از نزدیک گرفته شده است که به راحتی بتوانید مثل خرید حضوری فرش تصمیم بگیرید.

برگشت به بالا