خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان لاکچری

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان لاکچری
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان لاکچری فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان لاکچری فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان لاکچری

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sh1200b14
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,100,000 تومان 
 

مزایا و معایب فرش 1200 شانه گلبرجسته

فرش 1200 شانه گلبرجسته از فرش های 1200 شانه ساده بسیار زیبا تر می باشد که قسمت های مهم و زیباتر فرش به صورت گلبرجسته بافته شده و قسمت های دیگر این فرش ماشینی دارای سطح پایین تری نسبت به قسمت گلبرجسته می باشند. فرش 1200 شانه گلبرجسته جدید با نخ آکریلیک اصل در فرش واگره بافته می شود که بهترین نوع نخ در بافت فرش های ماشینی آکریلیک می باشد. فرش های تراکم بالا دارای زیبایی بیشتری نسبت به فرش های تراکم پایین 700 شانه ماشینی می باشند و دارای کیفیت خیلی خوبی نیز می باشند.

فرش هایی که به صورت گلبرجسته بافته می شوند به مراقبت زیادی احتیاج دارند چرا که این فرش های گلبرجسته اگر درست جارو کشیده نشوند و آلودگی در بافت زیرین فرش رخنه پیدا کند باعث از بین رفتن و آسیب رسیدن به فرش ماشینی می شود. و از همه مهم تر فرش 1200 شانه گلبرجسته و فرش 1500 شانه گلبرجسته برای مکان های لوکس و کم رفت و آمد بیشتر مناسب هستند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح افشان لاکچری

اگر به دنبال فرشی خاص و لوکس می گردید و هیچ فرشی نظرتان را جلب نمی کند ما به شما فرش های طرح افشان را پیشنهاد می کنیم! چرا که این دسته از فرش های ماشینی جدید در کنار خلوت بودن طرح زمینه و حاشیه های کناری دارای زمینه ای بسیار شکیل هستند. در نگاه اول فرش طرح افشان لاکچری، فرشی با زمینه ساده و خلوت به نظر می رسد ولی اگر دقت کنید در بافت این فرش ماشینی از گل های ریز و بهم پیوسته استفاده شده است که به صورت نامحسوسی هارمونی رنگ ها شلوغی را در زمینه فرش ماشینی گم کرده است.

برگشت به بالا