خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sha1200b002
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان

همانطور که می دانید از پر فروش ترین و مطرح ترین طرح های فرش ماشینی که با فروش زیادی رو به رو شده اند و بسیار مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفته شدند، فرش های طرح افشان اصفهان می باشند. فرش طرح افشان دارای زمینه ای با گل و گل دسته های بهم پیوسته می باشد که کل بوم فرش را گل های زنجیره ای متصل بهم تشکیل داده اند. فرش طرح افشان کاشان نیز دارای تنوع زیاد در طرح و رنگ بندی می باشد و این فرشی که مشاهده می کنید دارای 5 رنگ زمینه اصلی می باشد که هر یک برای مکان های مختص به خود مناسب می باشند.

فرش طرح افشان برای منازل سنتی و کلاسیک

فرش طرح افشان طوسی، آبی و نسکافه ای برای منازل سبک سنتی و کلاسیک فرش های بسیار مناسبی می باشند چرا که طیف رنگ زمینه در این فرش افشان اصفهان رنگ های بولد و پر رنگ می باشد.

فرش طرح افشان برای منازل مدرن

اگر از فرش های طرح افشان خوشتان می آید و فرشی می خواهید که فضای منزل را شلوغ و پر نشان ندهد فرش افشان نقره ای و یا کرم را خریداری کنید تا فضای منزل با جلوه ای ساده و مینیمال مواجه شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

تولید و عرضه مستقیم فرش طرح افشان اصفهان

تولید و عرضه فرش طرح افشان اصفهان به صورت عمده و تکی به سراسر کشور با قیمت مناسب و ارزان صورت می گیرد که در فروشگاه فرش واگره، صادرات انواع فرش ماشینی در کوتاه ترین زمان ممکن نیز امکان پذیر می باشد و به دلیل کیفیت بالای محصولات فرش ماشینی درجه یک برند، و معتبری که در فروشگاه فرش واگره موجود می باشد نیمی از ارسالی های فرش های ماشینی کاشان به دیگر کشور های دور و نزدیک انجام می گیرد که کیفیت محصولات و اعتبار این فروشگاه اینترنتی برای همگان واضح و شناخته شده می باشد.

برگشت به بالا