خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی اصیل

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی اصیل
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی اصیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی اصیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی اصیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی اصیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی اصیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی اصیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی اصیل فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی اصیل

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sha1200b004
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 

طرح و مدل جدید فرش 1200 شانه خشتی اصیل

این فرش ماشینی که مشاهده می کنید دارای بافتی متفاوت و بسیار زیبا می باشد که بوم این فرش ماشینی جدید را مربع یا دایره های کوچک تشکیل داده اند که داخل هر کدام از این خانه ها اشکال حیوانات و گل و گیاهان نقش می بندند. برای خانه هایی که به سبک سنتی و با دکوراسیون و وسایل قدیمی چیده می شوند، فرش طرح خشتی بسیار مناسب می باشند چرا که فرش های طرح خشتی دارای زمینه ای شلوغ می باشند و به دلیل ضخامت کمی که دارند زیبایی خاصی به خانه سنتی بخشیده می شود. این فرش ماشینی دستبافتگونه با 1200 گره در عرض و 3600 گره در طول بافته شده است که این بافت پر و منسجم باعث شده است تا طرح زمینه فرش بیشتر و بهتر به چشم بیننده بیاید که به دلیل تعدد گره بالا در زمان تولید به اجبار باید ضخامت فرش ماشینی را کم در نظر بگیرند تا نقشه بوم و طراحی فرش به خوبی به چشم بیاید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی به قیمت کارخانه

برای خرید فرش 1200 شانه 8 رنگ فروشگاه فرش واگره می توانید به صورت اینترنتی و یا حضوری از طریق سایت فرش واگره کاشان اقدام به مشاهده انواع طرح های فرش ماشینی نمایید و تمامی عکس هایی که به صورت مستقیم و از نزدیک از فرش ها گرفته شده است را مشاهده کنید. در صورتی که خرید حضوری را به خرید اینترنتی فرش ترجیح می دهید می توانید به صورت مستقیم و از درب کارخانه برای خرید فرش ماشینی ارزان اقدام کنید.

برگشت به بالا