خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1200 شانه گل برجسته زمینه طوسی

فرش 1200 شانه گل برجسته زمینه طوسی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته زمینه طوسی فرش 1200 شانه گل برجسته زمینه طوسی فرش 1200 شانه گل برجسته زمینه طوسی فرش 1200 شانه گل برجسته زمینه طوسی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sha1200b013
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,250,000 تومان 
 

فرش طوسی تیره

فرش 1200 شانه گلبرجسته زمینه طوسی یکی دیگر از فرش های ماشینی خاص و  پر فروش ترند سال می باشد که این فرش ماشینی بر خلاف رنگ خنثی طوسی در پس زمینه، دارای حاشیه ای با رنگ خاص می باشد که اگر رنگ مبلمان و پرده های خود را خردلی در نظر بگیرید با این فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته هارمونی رنگ بی نظیری ایجاد خواهد کرد. دور تا دور ترنج میانی این فرش ماشینی را اشکال و گل های ریز بافت و خاص احاطه کرده اند که فرش دارای زمینه ای شلوغ و ویژه شده است. برای خرید فرش های 1200 شانه ساده و گلبرجسته حتما از قیمت فرش اطلاع داشته باشید و خرید خود را از طریق فروشگاه های معتبر انجام دهید. همانطور که از عکس فرش طوسی نیز پیدا است، قسمت هایی از فرش ماشینی دارای قسمت هایی محو و یا ساییده شده می باشد که این سبک از بافت به فرش های ماشینی حالت کهنه نما و فرش های پاخور شده با اصالت را می دهد. فرش 1200 شانه گل برجسته زمینه طوسی با 8 رنگ بافته شده است، یعنی از 8 رنگ نخ آکریلیک برای بافت این فرش ماشینی استفاده نموده اند که بافت گلبرجسته باعث شده است تا این فرش نمایی سه بعدی پیدا کند و با رنگ های مکمل خود هارمونی رنگ بی نظیری ایجاد کند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید و قیمت فرش ماشینی طوسی ۱۲۰۰ شانه گل برجسته

به دلیل استفاده از نخ آکریلیک و نخ هایبالک و به کارگیری دستگاه HCIX2 در بافت این فرش ماشینی و از همه مهم تر بافت برجسته فرش، قیمت فرش ماشینی 1200 شانه و قیمت فرش 1500 شانه با گران شدن متریال های تار و پود فرش، افزایش قیمت پیدا می کند. اما فروشگاه فرش واگره کاشان به دلیل تولید و فروش مستقیم و بدون واسطه با به کار گیری این سیاست فروش آنلاین و مستقیم فرش، فروش خود را بالا برده و فرش های ماشینی را با ارزان ترین قیمت به فروش می رساند.

برگشت به بالا