خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش لوکس 1200 شانه برجسته طرح زیبای کهنه نما

فرش لوکس 1200 شانه برجسته طرح زیبای کهنه نما
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش لوکس 1200 شانه برجسته طرح زیبای کهنه نما فرش لوکس 1200 شانه برجسته طرح زیبای کهنه نما فرش لوکس 1200 شانه برجسته طرح زیبای کهنه نما فرش لوکس 1200 شانه برجسته طرح زیبای کهنه نما فرش لوکس 1200 شانه برجسته طرح زیبای کهنه نما فرش لوکس 1200 شانه برجسته طرح زیبای کهنه نما

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sha1200b014
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,250,000 تومان 
 

زیباترین فرش کهنه نما طرح سنتی 1200 شانه گل برجسته

انسان همیشه به دنبال خرید بهترین و زیباترین وسایل برای منزل خود می باشد، چرا که باید در مکانی که زندگی می کنیم به آرامش برسیم. فروشگاه فرش واگره کاشان اصلی ترین عنصر در هر منزل را با تنوعی بسیار زیاد فراهم نموده است تا هر مشتری با توجه به سلیقه خاص خود بتواند بهترین فرش ماشینی درجه یک را انتخاب و خریداری کند. جدیدترین فرش های ماشینی، فرش های کهنه نما می باشند که برای بافت و تولید فرش های کهنه نما از رنگ های سایه روشن و سایه تیره جلوه بخش به فرش ماشینی استفاده نموده اند. مهم ترین چیزی که برای خرید فرش های کهنه نما یا خرید فرش پتینه کاشان وجود دارد این است که حالت کهنه نما ایجاد شده در این فرش های ماشینی طی عملیات شیمیایی و سنگ شور کردن به دست نمی آید و بافت و کیفیت فرش های طرح کهنه نما همانند دیگر فرش های ماشینی می باشد. زیباترین فرش کهنه نما طرح سنتی گلبرجسته، فرشی است که در حال حاضر آن را مشاهده می کنید که این فرش با سه رنگ زمینه خاص طلایی، فرش نقره ای و طوسی بافته شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید و قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 از درب کارخانه

تمامی فرش های فروشگاه فرش واگره کاشان با بهترین نوع نخ یعنی آکریلیک هیت ست شده اصل بافته می شوند ک جهت اعتبار بخشیدن به کار خود ضمانت نامه معتبر و تمامی نماد های اعتماد، نماد ستاد ساماندهی و... را برای سایت خود دریافت نموده و قابلیت مرجوع کالا را نیز در صورت بی کیفیت بودن فرش ماشینی در نظر گرفته است که قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 فروشگاه فرش واگره ارزان تر از همه جا با تضمین قیمت و کیفیت می باشد.

برگشت به بالا