خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش لوکس طرح جدید 1200 شانه گل برجسته

فرش لوکس طرح جدید 1200 شانه گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش لوکس طرح جدید 1200 شانه گل برجسته فرش لوکس طرح جدید 1200 شانه گل برجسته فرش لوکس طرح جدید 1200 شانه گل برجسته فرش لوکس طرح جدید 1200 شانه گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sha1200b015
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,250,000 تومان 
 

فرش گل برجسته طوسی

فرش 1200 شانه لوکس طرح جدید یکی از فرش های ماشینی بسیار زیبا و خاص می باشد که نقشه طرح زمینه این فرش ماشینی دارای بافتی بی نظیر و متفاوت از دیگر نقشه های به کار رفته شده در فرش های ماشینی است. فرش ماشینی که مشاهده می کنید تنها با یک رنگ زمینه بسیار پر فروش طوسی بافته شده است که رنگ طوسی بافته شده در این فرش ماشینی به طرح زمینه شلوغ فرش زیبایی بیشتری بخشیده و فرش دارای بافتی مخفی و نامحسوس و زیبا شده است. اگر به دنبال خرید فرش گل برجسته جدید می گردید که برای منازل ویلایی و لوکس شما مناسب باشد و از طرفی برای منازلی که متراژ کمی دارند کاربردی باشد، فرش لوکس طرح جدید 1200 شانه گلبرجسته بالا را پیشنهاد می کنیم که این فرش ماشینی با توجه به رنگ خنثی ای که در خود دارد به آسانی با انواع مبلمان و پرده ها در دکوراسیون ست می شود. این فرش ماشینی به دلیل تراکم بالایی که در خود دارد، دارای ضخامتی کم می باشد که در طول فرش 3600 ریشه و در عرض آن 1200 گره واقعی در بافت زده شده است که فرشی پر و منسجم می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش لوکس طرح جدید 1200 شانه گل برجسته با بهترین کیفیت

برای دیدن عکس پر فروش ترین فرش جهیزیه عروس پیشنهاد می کنیم که این فرش ماشینی 1200 شانه را مشاهده نمایید چرا که این فرش، فرشی بسیار شیک و جزء پر فروش ترین فرش های ماشینی برای نو عروسان بوده است. به دلیل اینکه فرش های تراکم بالا دارای قیمت های بالایی نیز می باشند بهترین راه برای خرید فرش 1200 شانه ارزان، خرید بدون واسطه و مستقیم از درب کارخانه می باشد که خرید مستقیم فرش ماشینی در فروشگاه اینترنتی فرش واگره به آسانی میسر شده است.

برگشت به بالا