خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1200 شانه اسلیمی کاشان گل برجسته

فرش 1200 شانه اسلیمی کاشان گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه اسلیمی کاشان گل برجسته فرش 1200 شانه اسلیمی کاشان گل برجسته فرش 1200 شانه اسلیمی کاشان گل برجسته فرش 1200 شانه اسلیمی کاشان گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1200 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1440000
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sha1200b021
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,250,000 تومان 
 

نقشه جدید فرش ماشینی 1200 شانه برجسته طرح اسلیمی

طرح و نقش اسلیمی طرحی است که در بین هنر های مختلف به کار گرفته می شود و کاربرد دارد که در طراحی نقشه های فرش های ماشینی نیز از طرح های اسلیمی و ختایی نیز استفاده می شود. طرح های اسلیمی بافته شده در فرش های ماشینی دارای تنوع بالایی می باشند و بیشتر به فرش هایی با سبک و اصالت بالا معروف هستند. دسته ای از فرش های اسلیمی بودند که در چند سال گذشته بسیار رواج داشتند و از گل و بوته و درخت هایی بهم پیوسته شکل می گرفتند اما چند سالی است که در کنار فرش اسلیمی لچک و ترنج دار از فرش اسلیمی بدون لچک و ترنج استفاده می کنند تا فرش برای انواع سبک دکوراسیون سنتی و مدرن مناسب شود و فضا را شلوغ و پر شکل ندهد. عکس فرش اسلیمی 1200 شانه ای که مشاهده می کنید همانطور که واضح است در بافت فرش حالت کهنه نما و سایه روشن و تیره وجود دارد که طرح نقشه زمینه فرش تقریبا همانند فرش طرح افشان می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

طرح های اسلیمی و ختایی

طرح های اسلیمی و ختایی از دسته طرح های پر فروش در فرش های ماشینی می باشند و برای منازل مدرن و سنتی و کلاسیک مناسب می باشند چرا که این فرش ماشینی که مشاهده می کنید فاقد لچک و ترنج می باشد و رنگ زمینه آن تنها یک رنگ خنثی یعنی نقره ای می باشد که رنگ نقره ای باعث شده است تا فرش زیبایی بی عیب و نقصی به خود بگیرد. این فرش ماشینی درجه یک گل برجسته با ابعاد فرش 1200 شانه 6 متری، فرش 1200 شانه 9 متری و فرش 1200 شانه 12 متری و دیگر ابعاد های کوچکتر تولید می شود و قابل سفارش نیز می باشد.

برگشت به بالا