خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس طوسی

فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس طوسی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس طوسی فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس طوسی فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس طوسی فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس طوسی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش :
10 رنگ
پالت :
قالین
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1200
تراکم طولی فرش (تراکم) :
3600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه اصل
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
تراکم گره در متر مربع :
1440000
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sha1200bg1216
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,250,000 تومان 
 

فرش 1200 شانه طوسی

پر فروش ترین فرش های ماشینی که در چند سال اخیر با فروش زیادی مواجه شدند فرش های رنگ طوسی هستند، چرا که این رنگ در بافت فرش های ماشینی رنگی نو، تازه و جدید به حساب می آید و خوبی که فرش های رنگ طوسی دارند در این است که به آسانی با انواع دکوراسیون ست می شوند و از همه مهم تر فرش طوسی رنگی چرک تاب می باشد و کثیفی ها را به راحتی نشان نمی دهد. این فرش ماشینی جدید و خاص دارای لچک و ترنجی خاص می باشد که بافت گلبرجسته در بوم این قالی باعث شده است تا زیبایی فرش 1200 شانه گلبرجسته لوکس طوسی دو چندان به چشم بیاید. ضخامت بافت در این فرش 1200 شانه گلبرجسته 6 میلی متر می باشد که هر چه این ضخامت کمتر شود فرش، به فرش دستبافت بیشتر شبیه می شود و از طرفی نقشه طرح زمینه ای که در بافت فرش به کار برده شده است با جلوه ای خاص و بی نظیر نشان داده می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش اینترنتی قالی 1200 شانه گل برجسته

خرید اینترنتی فرش ماشینی نسبت به خرید حضوری فرش از مزایای بیشتر و بهتری بهره می برد چرا که با خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی می توانید بدون صرف هزینه و خستگی در منزل یا محل کار خود بنشینید و انواع فرش های ماشینی با شانه و تراکم مختلف، طرح و رنگ زمینه های خاص مشاهده نمایید و با فکری باز بهترین فرش ماشینی مناسب منزل یا محل کار خود را خریداری کنید. قیمت فرش 1200 شانه گلبرجسته طوسی در فروشگاه فرش واگره به قیمت درب کارخانه می باشد و به صورت مستقیم و بدون واسطه تمامی فرش های ماشینی به فروش می رسند.

برگشت به بالا