خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس جدید

فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس جدید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس جدید فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس جدید فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس جدید فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس جدید فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس جدید

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش :
10 رنگ
پالت :
قالین
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1200
تراکم طولی فرش (تراکم) :
3600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه اصل
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
تراکم گره در متر مربع :
1440000
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sha1200bg1223
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,250,000 تومان 
 

برای داشتن دکوراسیونی شیک و خاص اگر به دنبال خرید فرش ماشینی با کیفیت می گردید، فرش 1200 شانه گلبرجسته لوکس را به شما پیشنهاد می دهیم. فرش مناسب دکوراسیون سنتی و یا کلاسیک اصولا فرش هایی هستند که با ترنج و لچک بافته می شوند که این فرش ماشینی که مشاهده می کنید هم برای دکوراسیون سنتی مناسب می باشند و هم به دلیل رنگ خنثی بافته شده در خود فرش، مناسب منازل مدرن نیز می باشند. فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس جدید که مشاهده می کنید تنها با رنگ طوسی بافته شده است و رنگ های طوسی و تناژ قرمز و نارنجی داخل فرش برای منازل سبک کلاسیک نیز مناسب می باشد.

ویژگی فرش 1200 شانه گلبرجسته طوسی

این فرش ماشینی درجه یک کاشان با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته شده است که عمل هیت ست کردن نخ آکریلیک باعث شده است تا فرشی بدون پرزدهی و همچنین دارای مقاومتی بالا نیز باشد. فرش های گلبرجسته با نخ هایبالک نیز بافته می شوند که نخ هایبالک نوعی ابریشم مصنوعی می باشد و زیبایی فرش گلبرجسته با نخ هایبالک دو چندان می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش 1200 شانه کاشان تراکم 3600 طرح جدید با قیمت مناسب

فروشگاه فرش واگره کاشان انواع فرش های ماشینی را با الیاف و نخ های مختلف تولید می کند که قیمت تمامی فرش های ماشینی وابسته به شانه و تراکم آن ها متفاوت می باشد. اما در این فروشگاه اینترنتی همه مشتریان می توانند به راحتی اقدام به خرید کنند چرا که قیمت انواع فرش ماشینی کاشان با توجه به نیاز و شرایط مالی مشتریان متغیر می باشد که به راحتی در دسته بندی های مختلف قابل مشاهده می باشند.

برگشت به بالا