خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس زیبا

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس زیبا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس زیبا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس زیبا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس زیبا فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته لوکس زیبا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش :
10 رنگ
پالت :
قالین
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1200
تراکم طولی فرش (تراکم) :
3600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه اصل
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
تراکم گره در متر مربع :
1440000
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sha1200bg1225
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,250,000 تومان 
 

زیباترین فرش 1200 شانه کاشان گل برجسته

فرش هایی که با رنگ زمینه مشکی بافته می شوند، اکثرا جزء فرش های مدرن می باشند. فرش های ماشینی با انواع طرح زمینه های متفاوت و با تنوع طرح و رنگبندی زیادی تولید می شوند اما فرش مشکی جدید از دسته رنگ های خاص برای دکوراسیون خاص می باشد. شاید با دیدن فرش رنگ مشکی در نگاه اول اولین چیزی که فکر شما را به خود مشغول می کند این است که رنگ مشکی باعث گرفته شدن فضا و دلگیر شدن خانه می شود که باید قبل از خرید فرش رنگ مشکی حتما توجه کنید که متراژ منزلتان بزرگ باشد تا با فرش رنگ مشکی هارمونی خوبی پیدا کند. اما فرش زمینه مشکی برای منازل کوچک اصلا مناسب نمی باشد چرا که رنگ تیره خانه کوچک را کوچکتر نیز نشان می دهد و فضایی دلگیر و بی روح در منزل به وجود می آید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش 1200 شانه گلبرجسته با قیمت مناسب

فرش 1200 شانه گلبرجسته لوکس که مشاهده می کنید تنها با یک رنگ زمینه مشکی بافته شده است که رنگ مشکی بافته شده در این فرش ماشینی با بهترین نخ آکریلیک هیت ست شده بافته شده است که نباید نگران پرزدهی فرش باشید. رنگ مشکی که در زمینه فرش ماشینی بافته می شود اگر با نخ آکریلیک اصل بافته نشده باشد، پرز ها تمام زیبایی فرش را می گیرند و به دلیل داشتن رنگ زمینه تیره، پرز های روی فرش به شدت به چشم می آیند. فرش مشکی ساده برای سالن های پذیرایی چندان مناسب نمی باشد ولی اگر فرش مشکی برای منزل خود می خواهید، فرش مشکی خریداری کنید که بافت گل های برجسته در خود داشته باشد تا فرش بعد چند سال برایتان خسته کننده نشود.

برگشت به بالا