خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس کهنه نما مشکی

فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس کهنه نما مشکی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس کهنه نما مشکی فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس کهنه نما مشکی فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس کهنه نما مشکی فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس کهنه نما مشکی فرش 1200 شانه گل برجسته لوکس کهنه نما مشکی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش :
10 رنگ
پالت :
قالین
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1200
تراکم طولی فرش (تراکم) :
3600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه اصل
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
تراکم گره در متر مربع :
1440000
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sha1200bg1291
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,250,000 تومان 
 

فرش ماشینی گل برجسته کهنه نما 1200 شانه کاشان

فرش 1200 شانه گلبرجسته لوکس مشکی، فرشی بسیار زیبا و جذاب می باشد که با طرح زمینه ای بسیار شیک نیز بافته شده است. شما زمانی که به بوم این فرش کهنه نما نگاه می کنید حالت های ترک خوردگی را در نوع بافت این فرش ماشینی دستبافتگونه می بینید. ظرافت بافت در این فرش های ماشینی وینتیج به قدری بالا است که بسیار شباهت زیادی به فرش های دستبافت قدیمی دارند و به فضای خانه های بزرگ و با روشنایی کافی، فرش 1200 شانه لوکس کهنه نما مشکی زیبایی خاص و بی نظیری می بخشد. فرش ماشینی مشکی باید با رنگ های مکمل خود بافته شود و چون مشکی یک رنگ تیره است باید با رنگ هایی ترکیب شود که جلوه فرش زیاد شود و بعد از مدتی خریدار فرش ماشینی مشکی از این رنگ دلزده نشود. فرش ماشینی گل برجسته کهنه نما 1200 شانه کاشان با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته شده که این نوع نخ بافته شده در فرش هیچ حساسیتی برای بزرگسالان و کودکان به وجود نمی آورد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ماشینی کرم مشکی

همانطور که گفته شد فرش ماشینی زمینه مشکی نباید با رنگ های خنثی بافته شود چرا که بعد از مدتی شما از آن فرش خسته می شوید. برای بافت این فرش 1000 شانه گلبرجسته لوکس از ترکیب رنگ کرم نیز به مقدار زیادی استفاده شده است و به دلیل اینکه بافت فرش به صورت گلبرجسته می باشد، گل های برجسته کرم رنگ و دیگر رنگ ها به خوبی خود را در زمینه فرش ماشینی لوکس نشان می دهند که  این فرش زمینه مشکی با گل های برجسته زیبایی خاصی به خود گرفته است.

برگشت به بالا