خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش با طرح هندسی 700 شانه گل برجسته جدید

فرش با طرح هندسی 700 شانه گل برجسته جدید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش با طرح هندسی 700 شانه گل برجسته جدید فرش با طرح هندسی 700 شانه گل برجسته جدید فرش با طرح هندسی 700 شانه گل برجسته جدید فرش با طرح هندسی 700 شانه گل برجسته جدید

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz700b07
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 

یکی از زیباترین انواع فرش های ماشینی سبک تلفیقی، فرش 700 شانه گل برجسته هندسی می باشد که این فرش ماشینی با طراحی بی نظیری از نقشه بوم زمینه برخوردار می باشد. این فرش ذغالی گل برجسته دارای زمینه ای با بوم های هندسی و اشکال خاص می باشد که به دلیل حالت کهنه نمایی که دارد برای دکوراسیون سبک سنتی و همچنین کلاسیک فرشی بسیار عالی و مناسب است. اگر به دنبال جدیدترین سبک طرح فرش ماشینی می گردید و دوست دارید که فرشی متمایز از دیگر فرش های ماشینی داشته باشید فرش طرح هندسی 700 شانه گل برجسته جزء جدید ترین فرش های ماشینی برای دکوراسیون خاص می باشد.

مشخصات فرش 700 شانه گل برجسته جدید طرح هندسی

این فرش ماشینی سبک جدید از جمله فرش های ماشینی با طرح زمینه خاص می باشد که زیبایی منحصر به فرد آن باعث شده تا جزء پر فروش ترین فرش 700 شانه گل برجسته ذغالی شوند که در باب مشخصات و ویژگی های این فرش جدید کاشان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • این فرش ماشینی طرح هندسی با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته می شود که در برابر پاخور، نور مستقیم آفتاب و قرار گرفتن زیر اجسام سنگین فرشی بسیار مقاوم می باشد.
  • به دلیل بافته شدن با نخ آکریلیک و بافت گل برجسته این فرش ماشینی هیچگونه پرزدهی ندارد و با چند بار جارو کردن عاری از هرگونه پرز می شود.
  • فرش های آکریلیک به دلیل بافته شدن با نخ هیت ست شده، فرش هایی با مقاومتی بالا می باشند و هیچگونه حساسیتی برای بدن شما به وجود نمی آورند.
  • به دلیل داشتن ضخامتی 10 میلی متری این فرش ماشینی گل برجسته جدید کاشان نشستن روی زمین را برای شما آسان می کنند و فرشی است که در برابر پاخور دوام خود را از دست نمی دهد.
  • فرش 700 شانه گل برجسته طرح هندسی به دلیل بافته شدن به صورت گل برجسته در کنار نخ آکریلیک، با 20 درصد نخ ویکرون نیز بافته شده است که به سبب بافته شدن با نخ ویکرون این فرش از درخشندگی و زیبایی منحصر به فردی بر خوردار شده است.
  • به دلیل داشتن ضخامت مناسب فرش های 700 شانه ماشینی، این فرش ها برای مکان های پر رفت و آمد بسیار مناسب می باشند و دچار آسیب نمی شوند.

 

قیمت فرش 700 شانه گل برجسته ذغالی

همانطور که می دانید از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 جنس نخ بافته شده در آن و نوع دستگاه بافت فرش ماشینی می باشد که در فروشگاه فرش کاشان تولید کنندگان برای بافت این فرش های ماشینی از بهترین الیاف تار و پود آکریلیک هیت ست شده و نخ ویکرون درجه یک استفاده نموده اند. فرش های 700 شانه آکریلیک کاشان به صورت هیت ست شده می باشند یعنی برای تولید این نخ ها آن ها را از تونل آب و حرارت عبور داده و استحکام این نخ ها را بالا برده و به همین دلیل پرزدهی نیز ندارد. فرش با طرح هندسی 700 شانه گل برجسته نیز با بهترین نخ تار و پود و جدیدترین دستگاه های روز بافته می شود که از لحاظ قیمت از فرش های تراکم بالا ارزان تر نیز می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 

خرید بهترین طرح فرش 700 شانه گل برجسته

فرش طرح هندسی 700 شانه گل برجسته نیز همانند دیگر فرش های ماشینی با شانه و تراکم های مختلفی به تولید می رسد که قیمت فرش 700 شانه گل برجسته طرح هندسی وابسته به ابعاد آن می باشد. قیمت فرش 700 شانه گل برجسته 6 متری از فرش 9 و 12 متری ارزان تر می باشد، به دلیل متریال مصرفی کمتری که در بافت آن استفاده شده است و همچنین فرش 700 شانه گل برجسته 12 متری به دلیل بافته شدن با متراژی بزرگ تر جزء گران ترین فرش ها در شانه و تراکم های مختلف می باشد که امروزه به دلیل کوچک شدن متراژ خانه ها، ابعاد 12 متری کمتر خریداری می شوند.
برای خرید بهترین فرش ماشینی 700 شانه با طرح زمینه هایی جدید و خاص می توانید از طریق سایت فرش واگره اقدام به دیدن انواع فرش های ماشینی خاص کنید و بهترین فرش گل برجسته جدید را با قیمت ارزان و از درب کارخانه به صورت حضوری و غیر حضوری خریداری کنید.

برگشت به بالا