خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 700 شانه طرح وینتیج کاشان گل برجسته

فرش 700 شانه طرح وینتیج کاشان گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه طرح وینتیج کاشان گل برجسته فرش 700 شانه طرح وینتیج کاشان گل برجسته فرش 700 شانه طرح وینتیج کاشان گل برجسته فرش 700 شانه طرح وینتیج کاشان گل برجسته فرش 700 شانه طرح وینتیج کاشان گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz700b08
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 

اگر به دنبال خرید فرشی با سبک و طرح زمینه ای خاص می گردید که برای انواع سبک های دکوراسیون منزلتان نیز مناسب باشد، فرش 700 شانه طرح وینتیج کاشان را به شما پیشنهاد می دهیم چرا که همانطور که عکس فرش 700 شانه گل برجسته وینتیج را می بینید فرشی تلفیق شده از سنت و مدرنیته می باشد و همینطور فرش های وینتیج از دسته فرش های ماشینی هستند که از آن ها برای منازل سبک مدرن خود نیز استفاده می کنند که رنگ زمینه ذغالی جذاب بافته شده در این فرش ماشینی باعث شده است تا بتوانید انواع رنگ ها را با فرش خود ست کنید و هارمونی رنگ بی نظیری در دکوراسیون منزل خود با فرش 700 شانه گل برجسته وینتیج به وجود بیاورید.

ویژگی های فرش وینتیج گل برجسته جدید

فرش های وینتیج از دسته فرش های ماشینی مناسب منازل سبک مدرن و سنتی می باشند که از اسم آن ها نیز پیدا است یعنی فرش هایی هستند که حالت قدیمی و کهنه نما در خود دارند. چند سالی است که استفاده از فرش های طرح قدیمی و کهنه ترند شده است و اغلب مردم به دنبال خرید فرش های اصیل و قدیمی ایرانی هستند که این فرش های کهنه نما یا فرش های پتینه دستباف قیمت های بسیار زیادی دارند که باعث شده تا کسی نتواند به دنبال خرید این فرش های دستباف قدیمی برود.
اما این فرش های طرح کهنه نما که مشاهده می کنید چند سالی است که در کارخانجات کاشان به تولید رسیده اند و نیاز افراد خاص پسند را به راحتی حل نموده اند. فرش 700 شانه طرح وینتیج کاشان یکی از انواع فرش های پتینه جدید می باشد که دارای ترنج میانی و حالتی کهنه نما است که اگر به عکس این فرش 700 شانه گل برجسته جدید نگاه کنید حالت ساییدگی و پاخوردگی را در سطح فرش حس خواهید کرد که این بافت خاص که به فرش حالتی کهنه نما داده است استفاده از رنگ هایی با تناژ های تیره و روشن می باشد که این تناژ های رنگی به فرش وینتیج 700 شانه گل برجسته حالت کهنگی را بخشیده است.
عده ای از فروشنگان این فرش های ماشینی را به تولید می رسانند و با عملیات شیمیایی مثل سنگ شور کردن فرش ها را به حالت کهنه در می آورند و آسیب های جدی به فرش وارد می کنند و آ نها را به جای فرش های اصیل و وینتیج به فروش می رسانند، اما توجه کنید که روند تولید فرش 700 شانه طرح وینتیج به این گونه نمی باشد و فرش تنها با استفاده از رنگ های تیره و روشن و نقشه هایی با طرح قدیمی به حالت فرش های لوکس کهنه نما در آمده اند که فرش 700 شانه طرح وینتیج کاشان گل برجسته جزء با کیفیت ترین فرش های جدید ماشینی می باشد و تا 10 سال نیز کیفیت و زیبایی خود را از دست نمی دهد.

 

نحوه استفاده از فرش های گل برجسته در دکوراسیون

فرش های گل برجسته به دلیل بافت ویژه و خاصی که دارند جزء فرش هایی هستند که به مراقبت زیادی احتیاج داشته چرا که آلودگی ها می توانند وارد قسمت های فرو رفته در فرش گل برجسته وینتیج شده و بعد از گذشت زمان بافت فرش را دچار آسیب کنند. اما فرش 700 شانه گل برجسته کاشان به دلیل داشتن شانه و تراکم پایین به راحتی جارو می شود و مانند فرش های تراکم بالا 1200 و 1500 شانه آسیب پذیر نمی باشند، پس شما می توانید به راحتی از این فرش 700 شانه گل برجسته ذغالی طلایی در منازل پر رفت و آمد خود استفاده کنید.
رنگ ذغالی طلایی بافته شده در این فرش گل برجسته ماشینی باعث شده است تا فرشی کاملا چرک تاب باشد و همچنین برای انواع سبک دکوراسیون کلاسیک و مدرن با توجه به انتخاب درست رنگ مبلمان بهترین گزینه در دکوراسیون سالن های پذیرایی باشند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 

خرید فرش 700 شانه گل برجسته از درب کارخانه

برای خرید فرش 700 شانه گل برجسته طرح وینتیج کاشان می توانید به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم اقدام به خرید بهترین فرش ماشینی با شانه و تراکم های مختلف کنید و همچنین این را در نظر داشته باشید که از خرید فرش های 700 شانه تراکم 2550 هیچگاه پشیمان نخواهید شد. خرید فرش ماشینی از درب کارخانه سبب آن گشته تا هزینه های اضافی واسطه ها از میان برداشته شود تا فرش ها با قیمتی ارزان تر به فروش برسند.

برگشت به بالا