خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما گل برجسته

فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما گل برجسته فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما گل برجسته فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما گل برجسته فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما گل برجسته فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما گل برجسته فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما گل برجسته فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما گل برجسته فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz700b09
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 

امروزه با مدرنیته شدن سبک های دکوراسیون اکثر افراد خانه هایی با تناژ های رنگی خنثی و لایت را می پسندند که به فضای مجلل خانه های مدرن و مینیمال نیز زیبایی خاصی ببخشد. فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما یکی از انواع فرش های ماشینی بسیار زیبا و درجه یک می باشد که این فرش سبک مدرن کاشان با طرح زمینه ای مربعی و همچنین حاشیه ای بافته شده با گل های برجسته بسیار زیبا می باشد که امروزه استفاده از این فرش 700 شانه گل برجسته مربعی باعث شده است تا دیگر کمتر کسی فرش های سنتی را برای دکوراسیون خود انتخاب کند.

ویژگی های فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما گل برجسته

یکی از زیبا ترین انواع فرش های 700 شانه تراکم 2550، فرش گل برجسته مربعی سبک مدرن می باشد که این فرش ماشینی درجه یک با 700 گره در عرض و 2550 گره در طول بافته شده است که استفاده از تعداد گره مناسب در بافت فرش های 700 شانه سبب آن شده تا بافت گل برجسته بیشتر و با وضوحی زیباتر به چشم کشیده شوند. فرش های 700 شانه ماشینی با شانه و تراکم های مختلفی اعم از فرش 700شانه تراکم 2100، 2550، 2550، 2700 و 3000 می توان اشاره کرد که فرش های هفتصد شانه جزء پر طرفدار ترین فرش های ماشینی می باشند چرا که با تراکم های مختلفی بافته می شوند و ویژگی های خاص و منحصر به فردی در خود دارند.
فرش 700 شانه تراکم 2550 گل برجسته مدرن یکی از زیباترین انواع فرش های ماشینی درجه یک می باشد که این فرش زیبا با نخ آکریلیک هیت ست شده و نخ هایبالک بافته شده است که به دلیل بافته شدن با این دو نوع نخ دارای زیبایی خاص و همچنین مقاومتی بالا و بی نظیر می باشد که از فرش های 700 شانه می توان به عنوان پر فروش ترین فرش ماشینی یاد کرد.

 

انواع رنگ بندی فرش 700 شانه مربعی مدرن

امروزه منازل با سبک های مختلفی اعم از کلاسیک، سنتی و مدرن چیده می شوند و بهترین چیزی که به فضای منازل جلوه ای خاص و بی نظیر می بخشند، فرش ماشینی با رنگ زمینه متناسب با دکوراسیون می باشد. فرش های 700 شانه مدرن کاشان با رنگ زمینه هایی خاص و متنوع تولید می شوند که این تنوع طرح و رنگ باعث شده است تا از یک فرش بتوانید در تمامی سبک های دکوراسیون خود استفاده کنید. فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما دارای زمینه ای با تناژ های رنگی خاص می باشد که دست شما را برای چیدمان انواع دکوراسیون باز گذاشته است.

فرش 700 شانه گل برجسته مدرن طوسی

همانطور که می دانید فرش های طوسی از دسته فرش هایی هستند که با تناژ های رنگی مختلفی تولید می شوند و همچنین این فرش های 700 شانه مدرن طوسی به دلیل داشتن رنگ زمینه خنثی برای اکثر سبک های دکوراسیون، فرش های مناسبی می باشند.

فرش 700 شانه گل برجسته مدرن ذغالی طلایی

فرش مربعی 700 شانه مدرن ذغالی طلایی دارای رنگ زمینه ای خاص می باشد که از این فرش به دلیل داشتن زمینه طلایی می توانید در دکوراسیون مدرن و کلاسیک خود استفاده کنید و به فضای خننثی و بی روح خانه های مدرن خود با فرش مدرن ذغالی طلایی جلوه ای خاص ببخشید.

فرش 700 شانه گل برجسته مدرن ذغالی نقره ای

این فرش 700 شانه گل برجسته جدید نیز یکی از انواع فرش های 700 شانه مدرن می باشد که با رنگ زمینه خنثی بافته شده است. از ویژگی منحصر به فرد فرش مربعی 700 شانه طرح کهنه نما می توان به همین سبک بافت خاص طرح زمینه بوم فرش اشاره نمود که این امر را مهیا ساخته است تا در تمامی سبک دکوراسیون خود بتوانید از آن استفاده کنید.

 

تاثیر فرش طرح مربعی در دکوراسیون مدرن

دکوراسیون سبک مدرن، دکوراسیونی هستند که با سبکی جدید و نو چیدمان می شوند و اغلب سبک ساخت خانه ها با معماری جدیدی رو به رو می باشد. برای منازل سبک مدرن که سادگی در فضای آن حاکم می باشد دیگر فرش های لچک و ترنج دار مناسب آن قسمت ها نمی باشد که شما در کنار استفاده از مبل و پرده هایی با رنگ خنثی اگر از یک فرش با رنگ های گرمی همچون ذغالی نقره ای و یا ذغالی طلایی استفاده کنید فضای خانه را زیباتر می توانید جلوه دهید. فرش مربعی 700 شانه مناسب منزل مدرن، فرشی است که تلفیق بی نظیری با فضای خانه ایجاد می کند و دلیل آن نیز طرح زمینه جذاب فرش مربعی مناسب منازل سبک مدرن می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش 700 شانه گل برجسته مدرن مربعی

قیمت این فرش ماشینی وابسته به متراژ و ابعاد و اندازه انتخابی شما می باشد اما همانطور که می دانید فرش های 700 شانه تراکم 2550 گل برجسته جزء مناسب قیمت ترین فرش های ماشینی می باشند و دارای دوامی بالا می باشند. برای خرید فرش گل برجسته مربعی می توانید به صورت مستقیم از طریق سایت فرش واگره اقدام به خرید بدون واسطه بهترین فرش های مدرن گل برجسته نمایید.

برگشت به بالا