خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش طرح افشان طوسی 700 شانه گل برجسته

فرش طرح افشان طوسی 700 شانه گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش طرح افشان طوسی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان طوسی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان طوسی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان طوسی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان طوسی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان طوسی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان طوسی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان طوسی 700 شانه گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz700b10
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 

اگر بخواهیم زیباترین طرح فرش ماشینی را به خریداران فرش معرفی کنیم، فرش های طرح افشان بهترین و زیبا ترین سبک و طرح در بین فرش های ماشینی می باشند چرا که طرح افشان یکی از طرح های منتخب در بافت فرش های ماشینی جدید می باشد. طرح افشان به دلیل نداشتن لچک و ترنج و همچنین گل های اسلیمی، شاه عباسی و... در بافت خود دارای زمینه ای شلوغ و یا خلوت می باشد و از این فرش های طرح افشان جدید با رنگ بندی های مختلف می توان در انواع سبک های دکوراسیون خاص استفاده نمود.

مشخصات فرش 700 شانه طرح افشان گل برجسته

فرش 700 شانه تراکم 2550 افشان یکی از انواع فرش های ماشینی درجه یک و جدید می باشد که امروزه این فرش های 700 شانه کاشان به دلیل کیفیت بالایی که داشتند به صورت بافت برجسته نیز در آمده اند. استفاده از نخ آکریلیک هیت ست شده در بافت فرش 700 شانه گل برجسته طوسی باعث شده است تا این فرش ویژگی های بی نظیری به خود بگیرد.
استفاده از نخ آکریلیک در بافت فرش 700 شانه طرح افشان باعث شده است تا این فرش در برابر پاخور فرشی بسیار مقاوم باشد.

  • نخ آکریلیک دارای دوامی بی نظیر در برابر حرارت و اجسام داغ می باشد.
  • نخ آکریلیک نخی است که هیچگونه پرزدهی نداشته و هیچ حساسیتی برای بدن افراد به وجود نمی آورد.
  • اگر فرشی برای مکان های پر رفت و آمد و شلوغ می خواهید تنها به شما فرش 700 شانه ماشینی را پیشنهاد می کنیم که فرش طرح افشان طوسی به دلیل بافته شدن با رنگ زمینه ای خنثی کاملا چرک تاب نیز می باشد.
  • فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان از فرش های تراکم بالا 1200 و 1500 شانه بسیار ارزان تر می باشد و چه بسا که این فرش ماشینی طرح جدید 700 شانه با گل های برجسته نیز بافته شده است و از لحاظ کیفی همه ویژگی های یک فرش خوب را در خود دارد.

 

چرا طرح افشان در فرش های ماشینی پر فروش است؟

فرش های طرح افشان به دلیل اینکه با گل های بهم پیوسته ای بافته می شوند و کل زمینه فرش را نیز پر می کنند از پر طرفدار ترین فرش های ماشینی کاشان می باشند. طرح افشان به گونه ای می باشد که وقتی به طرح زمینه فرش نگاه می کنید انگار طراح نقشه بی وقفه طرح ها را می کشیده و دست خود را از قلم بر نداشته است که بافت گل برجسته در فرش های 700 شانه طرح افشان باعث شده است تا زیبایی این گل ها بیشتر به چشم کشیده شود و فرش طرح افشان طوسی 700 شانه گل برجسته جزء پر فروش ترین فرش های ماشینی کاشان شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش 700 شانه گل برجسته جدید کاشان

برای خرید فرش طرح افشان 700 شانه گل برجسته می توانید از طریق سایت فرش واگره اقدام به خرید بهترین فرش سال نمایید چرا که این فروشگاه تخصصی فرش، بهترین فرش های ماشینی را با قیمتی ارزان و مناسب به همراه گارانتی معتبر به فروش می رساند. برای خرید فرش 700 شانه طوسی، ذغالی، طلایی، طوسی ذغالی می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به خرید این فرش ماشینی کنید و با توجه به سبک دکوراسیونی که دارید بهترین رنگ فرش طرح افشان مناسب سبک دکوراسیون خود را خریداری کنید.

برگشت به بالا