خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش طرح افشان نقره ای دودی 700 شانه گل برجسته

فرش طرح افشان نقره ای دودی 700 شانه گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش طرح افشان نقره ای دودی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان نقره ای دودی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان نقره ای دودی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان نقره ای دودی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان نقره ای دودی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان نقره ای دودی 700 شانه گل برجسته فرش طرح افشان نقره ای دودی 700 شانه گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz700b11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 

فرش طرح افشان 700 شانه گل برجسته یکی از زیباترین انواع فرش های ماشینی بسیار زیبای ماشینی می باشد که این قالی کاشان با گل های بزرگ طرح افشان بافته شده است. حالتی که این فرش ماشینی طرح افشان به خود گرفته، به گونه ای است که یک گل نسبتا بزرگ در زمینه فرش و لچک های خیلی کوچکی نیز در کناره های فرش بافته شده است که زیبایی بی نظیری در این فرش ماشینی به وجود آورده اند. فرش طرح افشان 700 شانه گل برجسته نقره ای برای منازل سبک مدرن و دیگر رنگ های این فرش طرح افشان گل برجسته برای منازل سبک کلاسیک شما نیز مناسب می باشند.

انواع رنگ بندی فرش طرح افشان 700 شانه گل برجسته

فرش های ماشینی با بی نهایت رنگ های متنوع و بسیار زیبا بافته می شوند که فرش 700 شانه گل برجسته کاشان نیز یکی از انوع فرش های ماشینی می باشد که زیبایی بی نظیری را می توانید در بوم این فرش ماشینی جدید کاشان مشاهده کنید. فرش های 700 شانه تراکم 2550 به دلیل داشتن شانه و تراکمی مناسب از دسته فرش هایی هستند که با تعداد رنگ های بالایی بافته می شوند و بر خلاف فرش 700 شانه تراکم 2550، فرش های تراکم بالایی هستند که با قیمت های بالایی به فروش می رسند و تنها با 8 رنگ نیز بافته می شوند. این فرش طرح افشان 700 شانه جدید نیز با 8 رنگ بافته شده است و به همین دلیل به صورت گل برجسته نیز بافته شده است که زیبایی بی نظیری بافت برجسته به زمینه فرش بخشیده است.

 

فرش 700 شانه گل برجسته آبی دودی

فرش 700 شانه گل برجسته آبی دودی جزء جدیدترین رنگ ها در بافت فرش های ماشینی کاشان می باشد که این فرش ماشینی به دلیل بافته شدن با رنگ زمینه ای جذاب برای دکوراسیون مدرن بسیار مناسب می باشد و با ست کردن مبلمان شیری و کوسن های آبی با فرش طرح افشان آبی دودی می توانید دکوراسیونی مینیمال و شاد به وجود بیاورید.

فرش 700 شانه گل برجسته ذغالی طلایی

فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان یکی از زیباترین انواع فرش های ماشینی با رنگ زمینه ای جذاب و زیبا می باشد که به دلیل بافت رنگ گرم طلایی در کنار رنگ خنثی ذغالی باعث شده است تا جزء زیباترین فرش ماشینی مناسب منازل سبک کلاسیک نیز شود که بافت گل برجسته در این فرش 700 شانه ماشینی باعث شده است تا گل های طرح افشان زیباتر به نظر برسند.

فرش 700 شانه گل برجسته نقره ای دودی

رنگ زمینه فرش نقره ای دودی یکی از رنگ های ترند سال می باشد. فرش های ماشینی نقره ای دودی به دلیل داشتن رنگ زمینه ای خنثی برای دکوراسیون سبک مدرن بهترین انتخاب می باشند و زیبایی خاصی به منزل شما می بخشند. فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان نقره ای دودی به دلیل داشتن رنگ زمینه خنثی برای منازل کوچک بسیار مناسب می باشد چرا که باعث بزرگ تر نشان دادن فضای خانه شده و به فضای منزل عمق می بخشد. فروش فرش 700 شانه گل برجسته نقره ای دودی با قیمت مناسب از درب کارخانه صورت می گیرد.

 

خرید فرش 700 شانه گل برجسته جدید کشان

فرش های ماشینی کاشان با ابعاد و اندازه های استاندارد و کوچک نیز به فروش می رسند که فرش طرح افشان جدید کاشان به دلیل بافته شدن با نخ آکریلیک هیت ست شده و 20 درصد نخ ویکرون از دوام و مقاومتی بالا بر خوردار می باشد که به دلیل بافته شدن به صورت گل برجسته این فرش ماشینی 700 شانه جدید پر فروش زیبایی بی نظیر و ظاهری براق نیز به خود گرفته است.

  • فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان 6 متری
  • فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان 9 متری
  • فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان 12 متری

از دسته ابعاد استاندارد این فرش ماشینی جدید گل برجسته پر فروش می باشد که دیگر ابعاد کوچکتر این فرش طرح افشان جدید ابعاد قالیچه، فرش پادری و سایز های 4 متری و... می باشد که می توانید پر فروش ترین فرش های طرح افشان جدید کاشان را با قیمت مناسب و ارزان خریداری کنید.

 

ویژگی های طرح افشان بر دکوراسیون خانه

طرح افشان یکی از طرح هایی می باشد که برای دکوراسیون مدرن و سنتی مناسب می باشد که این فرش های طرح افشان گل برجسته به دلیل تنوع طرح زیادی که دارند دست شما را برای انتخاب باز گذاشته اند. به عنوان مثال فرش طرح افشان با گل های بزرگ و یا کوچک را داریم که هر کسی با توجه به سلیقه ای که دارد می تواند بهترین فرش طرح افشان گل برجسته جدید متناسب با سبک دکوراسیون خود را با قیمت ارزان خریداری کند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 

خرید بهترین فرش ماشینی 700 شانه مد سال

فرش 700 شانه گل برجسته از جدیدترین تولیدات فرش های ماشینی درجه یک کاشان می باشد که این روز ها این فرش 700 شانه تراکم 2550 با گل های برجسته بافته می شود و از لحاظ قیمت نیز فرش 700 شانه گل برجسته ارزان تر از دیگر فرش های تراکم بالا گل برجسته می باشد و از لحاظ دوام و ماندگاری نیز حرف اول را در هر خانه ای می زند. برای خرید فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان می توانید به صورت حضوری از درب کارخانه جدیدترین فرش 700 شانه گل برجسته افشان را خریداری کنید و یا از طریق سایت فرش واگره، خرید اینترنتی فرش 700 شانه گل برجسته افشان را انجام دهید.

برگشت به بالا